امروز : جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۰/۲۷ - ۱۳:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

از پخش کارت و دفترچه یادداشت تا وعده های انتخاباتی کاندیداها

انتخابات که هنوز در مرحله تائید صلاحیت های کاندیداها است ولی فعالیت کاندیداها در قالب برگزاری جلسات شبانه از چند وقت پیش شروع شده است. به گزارش نبض سحر،  در حوزه انتخابیه ابهر و خرمدره و سلطانیه هم فضای انتخاباتی در حال گرم تر شدن است  به طوری که برخی از کاندیداها با پخش کارت […]

انتخابات که هنوز در مرحله تائید صلاحیت های کاندیداها است ولی فعالیت کاندیداها در قالب برگزاری جلسات شبانه از چند وقت پیش شروع شده است.

به گزارش نبض سحر،  در حوزه انتخابیه ابهر و خرمدره و سلطانیه هم فضای انتخاباتی در حال گرم تر شدن است  به طوری که برخی از کاندیداها با پخش کارت ویزیت و دفترچه یادداشت با نام کاندیدای مورد نظر در سطح شهر مشغول به فعالیت هستند و جلسات شبانه کاندیداها هم که در حال برگزاری است.

شنیده ها حاکی از این دارد که برخی از کاندیداها وعده های می دهند که دور از واقعیت است به طوری که امام جمعه خرمدره هم در خطبه های نماز جمعه هفته گذشته به کاندیداها سفارش کرد که مطالب واقعی را بیان کنند و هم به شخصیت خود احترام قائل شوند و هم به شخصیت مردم  و آن مطالبی را که امکان پذیر نیست را بیان نکنند.

فعالیت کاندیداها و طرفدارانشان در فضای مجازی هم رونق خاص خود را دارد به طوری که بیشتر کاندیداها دارای کانال و گروه های مخصوص به خود هستند و مشغول به معرفی و انعکاس اخبار و تصاویر کاندیدای مورد نظر خود هستند و گاها هم مشاهده می شود که با تخریب دیگر کاندیداها درصدد جذب مخاطبین هستند.

در همین شبکه های اجتماعی به ویژه تلگرام برخی از کاندیداها با منتسب دادن خود به برخی از افراد و نماینده های سابق و منتشر کردن تصاویر خود با چهره های معروف درصدد جذب مخاطب هستند.

برخی از وعده های انتخاباتی از قبیل ایجاد اشتغال و رفع بیکاری ، چهار بانده کردن مسیر های مواصلاتی در حوزه انتخابیه  است که در کل با هر شیوه تبلیغی می خواهند در این عرصه پر شور و نشاط فعالیت کنند.

امید این را داریم که همه کاندیداها انتخاباتی در چارچوب قانون و مقررات فعالیت  کنند و از تخریب هم دیگر بپرهیزند و اخلاق انتخاباتی را سرلوحه کارهای خودشان قرار دهند و رهبری معظم انقلاب در تمام انتخابات ضمن هشدار نسبت به پرهیز از بداخلاقی‌های انتخاباتی در عین حال رقابت‌های سالم انتخاباتی را برای مردم دارای “فایده و نفع” نیز دانسته‌ و فرموده‌اند: «از همه‌ مردم از همه‌ قشرها در این مسئولیت بزرگ شرکت کنند و در این میدان رقابت که یک عرصه‌ رقابت مثبت است – رقابت انتخاباتی، جزء رقابت‌های مثبت و دارای فایده و نفع است برای مردم؛ میدان رقابت انتخاباتی است – … از بداخلاقی‌های انتخاباتی باید به شدت پرهیز کنند؛ بدگویی کردن، اهانت کردن، تهمت زدن، برای عزیز کردن خود و یا نامزد مورد نظر خود، دیگران را و رقبا را در چشم مردم خوار کردن، اینها راه‌ها و روش‌های صحیح و اسلامی نیست. رقابت باید باشد؛ رقابت مثبت و پرشور، اما با رعایت موازین اخلاقی.»(۱) و مردم با آگاهی و تحقیقات لازم فردی اصلح و کارامد را برای نمایندگی مجلس انتخاب کنند.

انتهای پیام/نویسنده : حمداله مرادی

۱٫بیانات مقام معظم رهبری در دیدار مردم شهرستان ابرکوه‌ استان یزد ۱۳۸۶/۱۰/۱۵

برچسب‌ها

دیدگاه بینندگان
 • شهروند خرمدره ای1

  تاریخ : ۲۷ - دی - ۱۳۹۴

  با سلام و تشکر از مطلب برحق شما. مشکل اشتغال مشکلی ملی است که به واسطه تحریم ها و رکود صنعت اتفاق افتاده بود و این فرد به تنهایی نمیتواند کاری بکند، اگرچه در دوران پسابرجام و انشالله رشد صنعتی و اقتصادی کشور کارخانه های منطقه دوباره جانی تازه خواهند گرفت و وند اشتغال رو به بهبود خواهد بود. در خصوص عریض کردن راه مواصلاتی نیز باید عرض کنم این موضوع توسط دکتر خانمحمدی پیگیری و بخشی از آن اجرایی شده است و حتی بخشی از نطق پیگیری دکتر خانمحمدی در این خصوص نیز موجود است.


  پاسخ دادن

 • ک1

  تاریخ : ۲۹ - دی - ۱۳۹۴

  سلام بر دوستان و همشهریان گرامی ” برکسی پوشیده نیست که سالهای سال است که مردم شریف شهرستان خرم دره و توابع نابرابری هایی در تقسیم بودجه مملکت و عدم توازن در چینش کارخانجات برای رفع بیکاری و همچنین در اجرای پروژه ها بی عدالتی را به عینه دیده و لمس کرده اند و شاهدن که همه ی چیز های خوب روانه ی شهر ابهر شده است و نیز شاهدیم که در این بیست سال جمعیتش به تبع حضور کارخانجات افزایش یافته و اغلب جوانان این شهرستان را برای سکونت انتخاب کرده اند و برعکس شهر ما خرم دره نه تنها رشدی نکرده بلکه پس رفت نموده است شما کدام بیمارستان دولتی را در این شهر شاهد افتتاح و آغاز به ساختش را دیده اید بیمارستان بوعلی ستاره ای بود که قبل انقلاب درخشیده و خیلی ها خواهان برچیده شدن آن به جهت هم جواری با جاده ترانزیت بودند و این را هم برای جمعیت بالای ۵۰ هزار نفر زیاد می دیدند اگر عادل بودند در شهر ما هم کارخانه ای افتتاح می کردند و یا بیمارستانی . خب ما هرچه می گوییم آقا حق ما بدست مسئولین و همشهریانی که باید پیگیر قضایا می شدند ، پایمال شده و می شود ولی کو گوش شنوا . در تمامی طرح ها ماشاهد دست اندازی ها و موانعی هستیم و تاکنون خیلی ها را برطرف و برخی نیز مانده اند . تا کنون در این مدت چه کسی می دانست که شهرک صنعتی به جهت برقش مشکل داشته و چه کسی و کسانی مانع توسعه این شهرک بوده اند .قبلا عرض کرده کلنگ هردو شهرک صنعتی باهم به زمین زده شد چرا یکی رشد و دیگری ابتر ماند مگر ما چه هیزم تری به نماینده قبل فروخته بودیم که بین دو شهر و مردمانش ایجاد کدورت کرده بود و هنوز هم بر جای ننشسته و کار خود را می کند و به هر طریق ممکن می خواهد که ما نماینده ای از خود نداشته باشیم . خب در این ۳ سال شاهد بودید که دولت درگیر نان و داروی مردم و از ان بالاتر درگیر ممالک خارجه بود و دیدید که میلیاردها تومان از هیزینه این ملت در جیب کسانی رفته که به هیچ جا پاسخگو نیستند .
  نماینده شما در مجلس بر علیه پول شویی اقدام کرده و دست متجاوزان بیت المال را از آن کوتاه کرده است چه خدمتی از این بالاتر مگر ما برای این قیام نکردیم . البته انهایی که پول این ملت را خورده اند بد خواهند دید .
  ان شالله بد از برجام وضعیت اقتصادی رو به بهبود خواهد رفت و مردم عزیز کامشان شیرین خواهد شد و اگر غیر این باشد جوان ایرانی از پا نخواهد نشست و حق و حقوق خود را از دزدان بیت المال خواهد گرفت . ان شاالله.


  پاسخ دادن

 • شهروند خرمدره ای1

  تاریخ : ۳۰ - دی - ۱۳۹۴

  با سلام و تشکر از مطالب درست و بجای جنابعالی. خوشبختانه مردم خرمدره و مردم منطقه گول ظواهر را نمی خورند. برخی انتظار دارند امسال که سال ۱۳۹۴ است و به نوعی ۲۰۱۶، ما همچنان ما مانند پیش از سال ۲۰۰۰ فکر کنیم. اما به آنان عرض کنم حتی عزیزی که سواد خواندن و نوشتن نیز ندارد جهانبینی در حد ۲۰۱۶ دارد و آنانی که به حقوق مردم پاک منطقه تجاوز کرده اند و در این ۴ سال زیربنای برخی کارهای نابجای آن ها از بین رفته نگرانند و می خواهند با تفرقه اندازی فکر مردم را خراب کنند. عزیزان خدا را درنظر بگیرید و بعد عمل کنید که در غیر اینصورت …. . چوب خدا صدا ندارد. با تشکر از همه مردم فهیم منطقه و همشهریان عزیز خرمدره ای.


  پاسخ دادن

ارسال دیدگاه