امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۱۷ - ۱۱:۰۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

واژگونی خودرو وانت پیکان مرگ سرنشین را رقم زد

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه خودرو وانت پیکان، سرنشین این خودرو مصدوم و پس از انتقال به بیمارستان جان باخت.

نبض سحر: سرهنگ علی اصغر شیرمحمدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این حادثه تلخ و خونین رانندگی حوالی ساعت ۱۷/۳۰ در مسیر ارتباطی زنجان – خرمدره، اتفاق افتاد و راننده خودرو نیز مصدوم و به بیمارستان آیت الله موسوی زنجان انتقال یافت.
وی اظهار کرد: این حادثه به علت بی احتیاطی و تخطی راننده از سرعت مطمئنه رخ داد و نبستن کمربند ایمنی، موجب پرت شدن سرنشین زن به بیرون از خودرو شده و در نهایت به مصدومیت شدید و مرگ وی منجر شد.
به گزارش ایرنا، دوازدهم آبان جاری نیز براثر واژگونی یک دستگاه نیسان وانت در اتوبان زنجان – قزوین که به دلیل تخطی راننده از سرعت مطمئنه اتفاق افتاد سرنشین این خودرو نیز به دلیل نبستن کمربند ایمنی به بیرون پرتاب شد و با توجه به جراحات شدید وارده به کام مرگ فرو رفت.
۳۵ نفر مهر امسال در مسیرهای ارتباطی این استان بر اثر تصادف جان خود را از دست دادند و به گفته مهرداد ستاره، مدیرکل پزشکی قانونی استان زنجان از ابتدای فروردین تا پایان شهریور نیز (۶ ماه نخست امسال) ۱۵۸ نفر در مسیرهای ارتباطی این استان جان خود را از دست دادند که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که ۱۸۰ تن بود ۱۳ درصد کاهش نشان می دهد.

ارسال دیدگاه