امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۱:۰۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

وظیفه شناسی و امام شناسی در ۹ دی تبلور یافت/مراسمات گرامیداشت حماسه ۹ دی باشکوهتر برگزار شود

امام جمعه خرمدره گفت: حماسه ۹ دی که مهم ترین ویژگی برای مومنان هم بصیرت است و زمان شناسی مکان شناسی دشمن شناسی، وظیفه شناسی، امام شناسی که در ۹ دی تبلور یافته به منسه ظهور رسیده باید هر ساله و هر ساله این روزها گرامی داشته شود.

به گزارش نبض سحر، امام جمعه خرمدره  در  جلسه هماهنگی گرامیداشت حماسه ۹ دی گفت:  حماسه انتخابات ۸۸ با حضور ۴۰ میلیونی مردم انقلابی ایران اسلامی  که می رفت تا برگ زرین و افتخاری برای نظام و مردم ثبت شود ولی با برنامه ریزی  چندین ساله و کمک کردن ازناب داخلی که بعضی آگاهانه و عامدانه  و بعضی از روی جهل در زمین دشمن بازی کردند خاطره تلخی را برای مردم رقم زد و زبان دشمنان به سمت مردم ما وبرعلیه نظام ما گویا و فعال شد.

حجت الاسلام سید علی حسینی گفت: ۲۷ کشور اروپایی پیام دادند، رئیس رژیم صهیونیستی، رئیس جمهور آمریکا ،صدر اعظم آلمان که ما انتخابات را  رصد می کنیم ا و از رفتاری که در ایران صورت می گیرد اعلام انزجار کردند و روابطشان با ایران را وابسته به برخورد نظام با معترضین به انتخابات وکسانی که القای شبهه داشتند منوط کردند.

وی گفت: این حماسه و حماسه بصیرت که  مهم ترین ویژگی برای مومنان هم بصیرت است و  زمان شناسی مکان شناسی دشمن شناسی، وظیفه شناسی، امام شناسی که در ۹ دی تبلور یافته به منسه ظهور رسیده باید هر ساله و هر ساله این روزها گرامی داشته شود.

امام جمعه خرمدره با انتقاد از برگزاری جلسات دیگر همزمان با جلسه هماهنگی گرامیداشت ۹ دی گفت:  جلسه ای دیگر همزمان با این جلسه برگزار شده که احتمالا بدون اطلاع بوده  ولی مهم تر از آن جلسه،  حضور در جلساتی است که مردم را برای ۹ دی آماده میکند و ما هم تقاضا داریم که در مواردی که مهم ترین مسائل در شهر برگزار می شود،سایر جلسات  در زمان دیگری برگزار شود  تا این جلسات تحت الشعاع قرار نگیرد.

 

جلسه هماهنگی مراسم گرامیداشت ۹ دی صبح امروز در شهرستان خرمدره در بیت امام جمعه   برگزار شد که مقرر شد مراسم گرامیداشت این حماسه بزرگ روز چهارشنه هفته جاری ساعت ۱۸ونیم در مسجد جامع شهرستان با حضور نماینده مجلس خبرگان استان زنجان برگزار شود.

 

انتهای پیام/

 

 

ارسال دیدگاه