امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۹:۲۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

انهدام باند خانوادگی تهیه و توزیع مواد مخدر در زنجان

رئیس پلیس مواد مخدر استان زنجان گفت: یک باند خانوادگی تهیه و توزیع مواد مخدر توسط ماموران مبارزه با مواد مخدر استان متلاشی و بیش از یک کیلو و ۸۰۴ گرم هروئین کشف شد.

مختار شیرمحمدی در گفت‌‌وگو با خبرنگار موج رسا, با تشریح این خبر اظهار کرد: سوداگران مرگ برای رسیدن به مقاصد شوم خود حتی به خانواده خود نیز رحم نکرده و آنان را در این بلای خانمان سوز گرفتار می‌کنند.

وی با اشاره به شناسایی و متلاشی شدن یک باند خانوادگی قاچاق مواد مخدر تصریح کرد:  با کار اطلاعاتی پلیس مشخص شد  یکی از قاچاقچیان مواد مخدر در پوشش خانواده اقدام به توزیع مواد در سطح استان می‌کند.

وی افزود‌: بلافاصله پس از اطلاع از این خبر ماموران با انجام کار اطلاعاتی موفق شدند  متهم به نام  ” م– س ” را به همراه سه نفر از اعضای خانواده‌اش شناسایی و تحت نظر قرار دهند.

این مقام انتظامی گفت: ماموران متهمان را حین انتقال مواد مخدر دستگیر و در بازرسی ازخودرو  آنها یک کیلو و ۸۰۴ گرم مواد مخدر از نوع هروئین کشف کردند.

وی با اشاره به اینکه، برخورد جدی با سوداگران مرگ از اولویت‌های  پلیس است، افزود: نیروی انتظامی استان زنجان در مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر جدی است و موفقیت‌های خوبی درزمینه کشف، دستگیری قاچاقچیان و انهدام باندهای تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح استان زنجان کسب کرده است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان اعضای باندهای تهیه و توزیع مواد مخدر در استان زنجان را بومی و غیر‌بومی عنوان کرد و گفت: اعضای باندهایی که در استان زنجان در زمینه توزیع مواد مخدر فعالیت می‌کنند افراد غیر‌بومی نیز وجود دارد.

انتهای پیام

منبع:موج رسا

ارسال دیدگاه