امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۳:۲۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

۵۰ درصد ظرفیت های فضاهای ورزشی شهرستان به بانوان اختصاص یابد/بانوان میزان مطالعه خود را افزایش دهند

فرماندار خرم دره گفت: بانوان باید تلاش کنند سطح آگاهی و مطالعه خود را افزایش دهند تا بنوانند نسلی آگاه تربیت کنند و در راستای حمایت از ورزش بانوان باید ۵۰ درصد از ظرفیت های فضاهای ورزشی به آنان اختصاص یابد.

به گزارش نبض سحر، حجت محمدی در جلسه کمیسیون امور بانوان و خانواده شهرستان خرم دره  با اشاره به اینکه زنان از جایگاه والایی در آموزه های دینی ما برخوردار هستند اظهارکرد: بانوان جامعه ما باید سعی کنند با همت وتلاش خود به جایگاه واقعی خویش در جامعه دست یابند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ریاست جمهور در بالاترین پست های کشوری از حضور بانوان استفاده می کند ابراز کرد : در بسیاری از مجامع بین المللی نیز ما شاهد حضور زنان در راس امور و حتی در راس هرم قدرت هستیم که این امر در سایه پشتکار آنها حاصل شده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان خرم‌دره با تاکید بر اینکه بانوان باید شادابی و نشاط را جدی بگیرند اظهار کرد: توجه جدی به مقوله ورزش ،مطالعه و مشارکت در فعالیت های اجتماعی از راهکارهایی است که منجر به افزایش نشاط بانوان می شود.

  محمدی با تاکید بر اینکه بانوان از فرصت بیشتری برای مطالعه برخوردارند اظهار کرد: بانوان باید تلاش کنند سطح آگاهی و مطالعه خود را افزایش دهند تا بنوانند نسلی آگاه تربیت کنند.

فرماندار خرم دره  با بیان این نکته که تنها فضای مجازی نباید منبع مطالعه قرار گیرد تصریح کرد : در حال حاضر کتابخانه ها بهترین امکانات را برای مطالعه در اختیار دوست داران کتاب قرار می دهند که بانوان‌ نیز باید تلاش کنند به نوبه خود از این فرصت بهره گیرند.

محمدی با بیان این مطلب که متاسفانه اکثر بانوان جامعه ما با ورزش غریبه هستند بیان داشت: در راستای حمایت از ورزش بانوان باید ۵۰ درصد از ظرفیت های فضاهای ورزشی به آنان اختصاص یابد.

وی از خانواده به عنوان یار و یاور آموزش و پرورش در حوزه تعلیم تربیت یاد کرد و اظهار کرد: خانواده ها به ویژه مادران باید تلاش کنند همواره با مدارس فرزندان خود تعامل داشته باشند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه