امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۹:۲۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مردم خرمدره بیش از ۶ هزار بار با سامانه ۱۱۰ تماس گرفته اند

فرمانده نیروی انتظامی خرمدره گفت: در ۹ ماهه سال جاری ۶ هزار و۷۲۰ مورد تماس با سامانه ۱۱۰ صورت گرفته که به تماس گیرندگان خدمات ارائه شده است.

به گزارش نبض سحر،  سرهنگ  عباس حسنی در  جلسه مشترک ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی و کمیسیون امنیت اجتماعی و اخلاقی شهرستان خرم دره  تصریح کرد: در حوزه امنیت اجتماعی هم احساس امنیت و هم خود امنیت در شهرستان مطلوب ارزیابی می شود.

وی  با اشاره به کاهش ۱۳٫۵ درصدی سرقت در خرم دره طی ۹ ماه  سال جاری گفت: در همین  مدت ۶ هزار و۷۲۰  مورد تماس با سامانه ۱۱۰ صورت گرفته که به تماس گیرندگان خدمات ارائه شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان خرم دره با تاکید بر اینکه در حوزه حقوق شهروندی تلفن ۱۹۷ نیروی انتظامی مربوط به شکایات مردمی از عملکرد کارکنان و عوامل انتظامی است بیان داشت: نیروی انتظامی برابر قانون به وظیفه خود که ایجاد امنیت ،آرامش و نظم عمومی در جامعه است با تمام توان تلاش می کندو تاکنون خدمات عوامل انتظامی به ویژه در حوزه شهرستانی و در بخش های مختلف مطلوب بوده است و این با اقدامات مناسب و تمهیدات لازم بدست آمده است.

حسنی  گفت: متاسفانه نزاع های فردی و جمعی بخش اعظم پرونده های نیروی انتظامی را به خود اختصاص داده که می طلبد و مردم عزیز ما در برخورد ها با خویشتنداری و با کمی حوصله آنطور که شایسته است رفتار کنیم .

وی  در پایان با تاکید براینکه برای داشتن امنیت پایدار در جامعه داشتن تعامل و همکاری و مشارکت همه مدیران دستگاه های اجرایی و نهادها و سازمانها و مردم با نیروی انتظامی ضروری است گفت: نیروی انتظامی تامین کننده امنیت شهروندان بوده و حضور موثر عوامل انتظامی باعث احساس رضایتمندی و امنیت همگانی در سطح جامعه و شهرستان شده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه