امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۱۴:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اندیشه های امام خمینی(ره) برای نسل چهارم انقلاب تبیین شود

فرمانده سپاه ناحیه خرم دره گفت: باید سیره و اندیشه های امام خمینی(ره)در جامعه حاضر برای نسل حاضر به ویژه نسل هائی که انقلاب را درک نکرده اند معرفی و تبیین شود.

سرهنگ محسن احمدی تبار در گفت و گو با نبض سحر ضمن گرامیداشت ارتحال امام خمینی(ره) گفت: از بارزترین خصلت های پسندیده روحی و معنوی امام، اطمینان و آرامش خاطر بود، آن هایی که ایشان را درک کرده اند به این حقیقت اعتراف نموده اند که امام در تمام فراز و نشیب ها، حتی یک لحظه دچار اضطراب نشد.

وی گفت: امید امام به پروردگار بود، در نتیجه سختی ها بر او آسان شد، ایشان همه موفقیت های خود را از خدا می دانست  ، مقام معظم رهبری در این باره فرمودند: سخت ترین حوادث در اقیانوس عظیم وجود او [امام خمینی] تلاطمی ایجاد نمی کرد.

فرمانده سپاه ناحیه خرم دره گفت: باید سیره و اندیشه های امام خمینی(ره)در جامعه  حاضر برای نسل حاضر به ویژه نسل هائی که انقلاب را درک نکرده اند معرفی و تبیین شود.

احمدی تبار با اشاره به برنامه های   سپاه ناحیه خرم دره  در این ایام گفت: در ایام ارتحال امام راحل برنامه های داریم   سطح سپاه ناحیه خرم دره خواهیم داشت و هم چنین   مسابقه کتبی از وصیت نامه سیاسی و الهی در بین بسیجیان برگزار خواهیم کرد و  در حلقه  های صالحین  اندیشه های امام برای نوجوانان و جوانان  تبیین و روشنگری می شود.

 

 

ارسال دیدگاه