امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۱۱:۴۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مشکل شهرک صنعتی خرمدره برطرف می‌شود

استاندار زنجان با تأکید بر حل مشکلات و موانع سرمایه‌گذاری گفت: مشکل شهرک صنعتی خرمدره برطرف می‌شود.

اسدالله درویش‌امیری امروز در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان زنجان اظهار داشت: یکی از وظایف کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید برداشتن موانع سرمایه‌گذاری است و باید همه دستگاه‌های ذی‌ربط برای تشویق سرمایه‌گذاران و رونق بخش اشتغال تلاش کنند.

وی اختلافات بین دستگاه‌ها را یکی از دلایل معطلی سرمایه‌گذاران عنوان کرد و افزود: باید با برطرف شدن خلا‌های قانونی و اختلافات بین دستگاه‌ها وضعیت سرمایه‌‌گذاران تعیین تکلیف شود.

استاندار زنجان با اشاره به اینکه تسهیلات طرح رونق تولید در قالب سامانه بهین‌یاب دوباره در دستور کار قرار گرفته است، ابراز کرد: برای این کار ۲۰۰ هزار میلیارد ریال اعتبار برای ۱۰ هزار واحد تولیدی کوچک و متوسط پیش‌بینی شده است که دستگاه‌های اجرایی باید برای گرفتن سهم استان تلاش کنند.

وی به برطرف کردن مشکل شهرک صنعتی خرمدره تأکید کرد و گفت: کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید اقداماتی در راستای رونق اقتصادی واحد‌های نیمه‌فعال، صیانت از اشتغال‌های موجود و ایجاد اشتغال جدید، برطرف‌کردن مشکلات بیمه‌ای و سایر موارد انجام داده است.

درویش‌امیری با اشاره به اینکه برخی ضمانت‌ها برای دریافت تسهیلات مورد نیاز است، بیان کرد: سند ملک نیز می‌تواند برای تسهیلات طرح رونق تولید به عنوان وثیقه مورد استفاده قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه تسهیلات طرح رونق علاوه بر واحدهای صنعتی به بخش کشاورزی نیز تعلق می‌گیرد، خاطرنشان کرد: بازدهی بخش کشاورزی بیش از بخش صنعت است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه