امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۰:۱۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کسب ۱۸ مدال رنگارنگ تکواندوکاران خرم‌دره‌ای در مسابقات کشوری

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خرم‌دره گفت: تکواندوکاران خرم‌دره‌ای در مسابقات چند جانبه دوستانه تکواندو در تاکستان قزوین ۱۸ مدال رنگارنگ کسب کردند.

به گزارش نبض سحر، کاظم مصطفوی گفت: با بیان اینکه ورزشکاران شهرستان خرم‌دره به مسابقات مختلف ورزشی اعزام می‌شوند، اظهار کرد: در همین راستا تکواندوکاران خرم‌دره‌ای در مسابقات کشوری شرکت کردند.

وی از حضور تکواندوکاران شهرستان خرم‌دره در مسابقات چند جانبه دوستانه تکواندو در تاکستان قزوین خبر داد و گفت: این مسابقات با حضور ۲۵ تیم مختلف از استان‌های گیلان، اصفهان، تهران، کرج و آذربایجان شرقی و غربی برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خرم‌دره با بیان اینکه تکواندوکاران شهرستان خرم‌دره از باشگاه شهید کلانتری در این مسابقات شرکت کردند، اضافه کرد: این تکواندوکاران در دو رده سنی شکوفه‌ها و خردسالان با مربیگری علی بسطام خانی و امین احمدی شرکت کرده بودند.

مصطفوی از کسب مدال طلای محمدسالار محبی و امیر علی همدانی در مسابقات چند جانبه دوستانه تکواندو در تاکستان قزوین خبر داد و افزود: همچنین حمیدرضا معصومی، امیررضا بابایی، متین نصیری و محمد نوری نیز عناوین قهرمانی را کسب کردند.

وی با بیان اینکه مسابقات چند جانبه دوستانه تکواندو تاکستان قزوین در سطح کمی و کیفی خوبی برگزار شد، تصریح کرد: محمد مهدی موسوی، ابوالفضل قربانی، علیرضا حسینی، حسام نیساری و امیر محمد عربلو نیز در این مسابقات مدال طلا کسب کردند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خرم‌دره از کسب مدال نقره مهدی نظرلو و کسری صدری خبر داد و گفت: در این مسابقات همچنین طاها کاظمی، امیرمحمد یزدانی و مهدی صدری موفق به کسب مدال نقره شدند.

مصطفوی با بیان اینکه علی کرمی به عنوان داور برتر مسابقات چند جانبه دوستانه تکواندو تاکستان قزوین انتخاب شد، خاطرنشان کرد: حسین قره بقلو و دانیال محمدی نیز مدال برنز این مسابقات را کسب کردند.

 

ارسال دیدگاه