امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۱:۳۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

میزان کمک‌های مردمی جشن گلریزان خرم‌دره اعلام شد

رئیس ستاد دیه استان زنجان با اشاره به اینکه تا کنون دو جشن گلریزان در استان زنجان برگزار شده است، گفت: جشن گلریزان ابهر ۲۹ خردادماه برگزار می‌شود.

به گزارش نبض سحر، علی خلجی امروز در گفت‌وگو با  فارس  اظهار کرد: امسال نیز مطابق سنوات گذشته قرار بود ستاد دیه با همکاری  اداره کل زندان‌های استان زنجان سه جشن گلریزان برگزار کند.

وی با اشاره به اینکه نخستین جشن گلریزان در محل دارالقرآن کریم زنجان از ساعت ۱۹ عصر تا اذان مغرب در روز ۱۵ ماه مبارک رمضان برگزار شد، تصریح کرد: میزان کمک‌های مردمی در این جشن ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال بود.

رئیس ستاد دیه استان زنجان با بیان اینکه دومین جشن گلریزان نیز روز ۲۲ خرداد ماه برگزار شد، تصریح کرد: این جشن نیز از ساعت ۱۸ عصر تا اذان مغرب در سالن کشاورز فرمانداری خرم‌دره با حضور باشکوه مردم برگزار شد.

خلجی با بیان اینکه میزان کمک‌های مردمی جمع‌آوری شده در جشن گلریزان خرم‌دره ۳۵۰ میلیون ریال بود، اضافه کرد: تاکنون و از اول ماه مبارک رمضان ۱۲ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد و غیر کلاهبرداری که دارای بدهی کمی بودند، آزاد شدند.

وی با اشاره به اینکه سومین جشن گلریزان نیز روز دوشنبه ۲۹ خرداد ماه جشن گلریزان برگزار می‌شود، گفت: این جشن نیز مصادف با ۲۴ رمضان از ساعت ۱۸ تا اذان مغرب در سالن شهید باهنر آموزش و پرورش ابهر برگزار خواهد شد.

رئیس ستاد دیه استان زنجان با اشاره به آمار زندانیان در انتظار آزادی گفت: جشن گلریزان ویژه مددجویان غیر عمد و کلاهبرداری برگزار می‌شود.

ارسال دیدگاه