امروز : سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ - ۱۴:۲۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

عزت ما در گرو ایستادگی است/آمریکا دروغگوی عهدشکن است

امام جمعه خرم دره گفت: عزت ما در گرو ایستادگی است که این امر تاکنون با وجود مشکلات اجرایی شده است و مسلمانان باید وحدت داشته باشند و از مشرکین برائت جویند و آمریکا دروغگوی عهدشکن است.

به گزارش نبض سحر، حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان خرم دره ضمن سفارش به تقوای الهی و تبریک میلاد امام رضا(ع) اظهار داشت: امام رضا (ع) در عمر با برکت خود همواره برای اعتلای دین اسلام خدمت و برای حل مشکلات مردم تلاش می کردند.

وی با تبریک روز خبرنگار و با گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی گفت: خبرنگاران وظیفه خطیری بر عهده دارند و باید با نقد منصفانه و مشفقانه برای حل مشکلات مردم قلم بزنند و قدم بردارند و در عین حال کمک کار مسئولین باشند.

 

خظیب جمعه خرم دره  با اشاره به تایید حکم تنفیذ رئیس جمهور از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: رهبر معظم انقلاب در این مراسم توصیه های برای مسولین به ویژه دولتمردان داشتند و بر حل مشکلات معیشتی مردم و محرومیت زدایی در جامعه تاکید داشتند .

 

حسینی  با اشاره به نقض صریح برجام از طرف آمریکا با وضع تحریم های جدید، تصریح کرد: متاسفانه برخی مسئولان ارتباط با آمریکا را کلید حل مشکلات می دانند درحالی که کشورهایی مانند چین، روسیه و ترکیه هم که در آمریکا سفارت دارند از طرف آمریکا ضربه خورده اند و مخالفان آنها توسط آمریکا حمایت شده اند و آمریکا دروغگوی عهدشکن است.

 

وی ضمن تاکیدر بر اینکه اشتغال کشور باید زنده شود  گفت:  عزت ما در گرو ایستادگی است که این امر تاکنون با وجود مشکلات اجرایی شده است  و مسلمانان باید وحدت داشته باشند و از مشرکین برائت جویند.

امام جمعه خرمدره با تبریک میلاد امام رضا(ع) و با اشاره به روز ۱۴ مرداد سالروز صدور فرمان مشروطیت، افزود: صدور فرمان مشروطیت توسط مظفرالدین شاه و تشکیل مجلس و تصویب قانون نتیجه قیام مردم علیه استبداد مظفرالدین شاه و محمدعلی شاه بود که نیمه کاره ماند زیرا بسیاری از علما نتوانستند مقابل روشنفکرانی که ضد دین عمل می کردند را بگیرند و  دلسردی و بی تجربگی نهضت و رهبران ملت در آن دوران باعث شد این قیام به اهداف مورد نظر نرسد.

 

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه