امروز : پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۴:۱۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مراسم روز خبرنگار در خرم دره برگزار شد + تصاویر

مراسم روز خبرنگار در خرم دره برگزار شد .

به گزارش نبض سحر، قسمتعلی صمدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خرم دره ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهید خبرنگار، محمود صارمی و تبریک ١٧ مرداد روز خبرنگار به همه خبرنگاران گفت:  کار خبر و اطلاع‌رسانی و رعایت اصول خبری  بسیار مهم بوده و احساس مسئولیت و امانتداری، لازمه پیام‌رسانی و آگاهی‌بخشی است.

 فرماندار شهرستان خرم‌دره نیز گفت: خبرنگاران رسالت بسیار سنگینی دارند و می‌توانند از حضرت زینب(س) الگو بگیرند که چگونه در انعکاس واقعه کربلا موثر بوده و همچنین در جبهه‌های حق علیه باطل اولین حضور از جانب خبرنگاران بودکه اگر آنها نبودند بسیاری از رشادت‌ها و ارزش‌های شهدا مدفون باقی می‌ماند.

حجت محمدی، در ادامه در خواست کرد: خبرنگاران در انعکاس اخبار دقت نمایند و در صحت اخباری که به‌دست می‌آورند تحقیق و تعمق کنند و در خبر عدل و انصاف را رعایت کنند.

وی گفت: سختی‌های کار خبرنگار فراوان بوده و خدمت برای مردم نباید خبرنگار را از هدف اصلی‌اش دور کند. وی از ادارات درخواست کرد که با خبرنگاران تعامل خوبی داشته باشند.

حمداله مرادی مدیرمسئول سایت خبری نبض سحر، در مراسم امروز روز خبرنگار به عملکرد یک ساله خود اشاره کرد:

انتشار بیش از ۶۰۰ مطلب در قالب های خبری، گزارش،گزارش تصویری، اخبار پوششی، یادداشت، مقاله ، پیگیری های مردم و … در سایت خبری نبض سحر(در آرشیو موجود وقابل استناد است) و بازنشر برخی از اخبار تولیدی در خبرگزاری ها، نشریات مکتوب محلی عنوان کرد

ثبت تصاویر از حماسه آفرینی های مردم اعم از انتخابات، راهپیمائی ها، مراسمات ملی و مذهبی و … که همگی به صورت دقیق و بروز در سایت منتشر شده و آرشیو آن موجود است.

فعالیت گسترده و موفق در فضای مجازی با مدیریت کانال تلگرامی اخبار داغ خرم دره با اعضای بیش از ۵۱۰۰ نفر

برخی از افتخارات کسب شده در سال ۹۵:

*کسب مقام برتر جشنواره رسانه و امربه معروف و نهی از منکر در سال ۹۵ در حوزه مصون سازی و سالم سازی فضای مجازی استان زنجان
*کسب رتبه برتر جشنواره علی اکبر در حوزه خبرنگار و عکاس خبری
*کسب مقام قهرمانی در دومین جشنواره فرهنگی و ورزشی اصحاب رسانه استان زنجان
*کسب مقام دوم مسابقات تیراندازی با کمان در رشته ریکرو خبرنگاران شهرستان خرم دره

 در پایان این مراسم از خبرنگاران با اهداء لوح و هدایایی تقدیر بعمل آمد .

 

 

ارسال دیدگاه