امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۸:۰۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دولت همه تلاش خود را متوجه استقرار عدالت در جامعه کند

امام جمعه خرم‌دره گفت: دولت همه تلاش خود را متوجه استقرار عدالت، جانب‌داری از محرومان و مستضعفان، اجرای احکام الهی و وحدت در جامعه کند.

به گزارش نبض سحر،حجت‌الاسلام سید علی حسینی در خطبه‌های نماز جمعه شهر خرم‌دره با تاکید بر لزوم رعایت تقوای الهی اظهار کرد: دولت باید در برخی حوزه‌‌ها مانند عزت ملی، توجه به توانمندی‌های بزرگ کشور، صراحت در بزرگداشت ارزش‌های انقلاب اسلامی و به ویژه اجرای اقتصاد مقاومتی که تاکید مقام معظم رهبری است تلاش مضاعف داشته باشد.

وی با اشاره به گفته ترامپ مبنی بر امضا نکردن تعهد ایران و برجام، افزود: شاید برخی سلفی بگیران، بازیگوش در مجلس از جنگ بترسند ولی ما می دانیم که اروپا و آمریکا حامیان داعش در منطقه هستند و ما آماده گرفتن انتقام شهیدان مدافع حرم هستیم.

امام جمعه خرم‌دره با اشاره به روز حمایت از صنایع کوچک در هفته پیش‌رو، ابراز کرد: با پیگیری‌های انجام شده درمانگاه خرم‌دره ساخته شد و تجهیز و ارتقای بیمارستان در حال پیگیری است ولی باید حمایت از صنایع کوچک نیز در دستور کار قرار بگیرد.

حسینی گفت: دولت همه تلاش خود را متوجه استقرار عدالت، جانب‌داری از محرومان و مستضعفان، اجرای احکام الهی و وحدت در جامعه کند

وی به در پیش بودن سالروز ورود آزادگان اشاره و این مناسبت را به آزادگان سرافراز میهن اسلامی وخانواده‌های آنان تبریک گفت.

امام جمعه خرم‌دره درباره روز تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی، تاکید کرد: مردم باید خودشان مبادرت به امر به معروف و نهی از منکر کنند و بتوانند بر کارهای فرهنگی و اقتصادی نظارت داشته باشند و این امورات را پیش ببرند.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه