امروز : سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۲:۲۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نماز جمعه این هفته اقامه نمی‌شود

رئیس ستاد اقامه نماز جمعه استان زنجان با اشاره به اینکه نماز عید قربان به امامت امام جمعه موقت اقامه خواهد شد، گفت: جمعه این هفته نماز جمعه اقامه نمی‌شود.

حکمعلی اسماعیلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: تمهیدات لازم برای برگزاری نماز عید قربان در زنجان اندیشیده شده است.

وی با اشاره به اینکه امسال نیز مطابق سنوات گذشته نماز عید قربان در سراسر استان برگزار خواهد شد، تصریح کرد: امسال در ۱۴ نقطه استان نماز عید قربان اقامه خواهد شد.

رئیس ستاد اقامه نماز جمعه استان زنجان با بیان اینکه در مرکز استان نیز نماز عید قربان از ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه اقامه می‌شود، افزود: امسال نماز عید قربان به امامت حجت‌الاسلام سید یعقوب موسوی اقامه می‌شود.

وی با بیان اینکه از اول هفته نسبت به آماده‌سازی مصلی زنجان برای اقامه نماز جمعه اقدام شده است و هر دو طبقه برای اقامه نماز آماده است، ادامه داد: قبل از اقامه نماز عید قربان، دعای ویژه روز عید قربان نیز قرائت خواهد شد.

اسماعیلی با بیان اینکه این هفته نماز جمعه اقامه نحواهد شد، تصریح کرد: بنابر اعلام ستاد اقامه نماز جمعه، باتوجه به همزمانی عید سعید قربان با نماز جمعه هفته آینده، این فرضیه عبادی، سیاسی برگزار نخواهد شد و بر این اساس، نماز عید سعید قربان در مصلی خاتم‌الانبیای زنجان اقامه می‌شود.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه