امروز : سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۹:۱۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

راه مردم مطالبه گر از مسیر اغتشاش‌گران جدا است

امام جمعه خرمدره گفت:ما هم از وضعیت اقتصادی و گرانی و بیکاری گله مندیم اما باید در چارچوب قانونی مطالبات پیگری شود تا نتیجه مطلوب حاصل شود و راه مردم مطالبه گر از مسیر اغتشاش‌گران جدا است .

حجت الاسلام حسینی در گفت و گو با نبض سحر، ضمن محکومیت اقدامات اغتشاش گران  در چند روز اخیر در کشور  گفت: راه معترضین به گرانی و وضعیت اقتصادی با راه آشوبگران جداست.

وی  با اشاره به اینکه مردم از وضع اقتصادی گله مند هستند، شکی در آن نیست اما راه اظهار گله مندی با اغتشاش و حمله به مراکز عمومی و اموال عمومی نیست و این افرادی که در خرمدره دست به خرابکاری زدند اهل این شهرستان نبودند.

امام جمعه خرمدره گفت:  ما هم از وضعیت اقتصادی و گرانی و بیکاری گله مندیم اما باید در چارچوب قانونی مطالبات پیگری شود  تا نتیجه مطلوب حاصل شود.

حسینی  گفت: ما  موضوع گرانی و تورم  را بارها از تریبون های مختلف به مسئولان گوشزد کرده ایم و  باید مسئولان هم پای صحبت مردم بنشینند وبرای حل مشکلات مردم تلاش کنند.

وی با اشاره به سوء استفاده سایر دولت های معاند با نظام اسلامی ایران گفت: حرکت اغتشاش گران در ایران، بهانه به دست امثالی همچون ترامپ، آل سعود و سرکرده گروه منافقین داده است ، همان افرادی که جوانان ما به شهادت رسانده اند و چندین بار در این کشور   فتنه به راه انداخته اند.

امام جمعه خرمدره با اشاره به هوشیار بودن مردم ایران گفت: مردم ولایت مدار خرمدره هم با حضور حماسی خود در تظاهرات دیروز  با هوشیاری خود نقشه های آنان را نقش بر آب کردند و ثابت کردند که پشتیبان ولایت و رهبری و انقلاب اسلامی هستند.

حسینی با تشکر از زحمات نیروی انتظامی، بسیج در برقراری نظام وامنیت در شهرستان گفت: حضور نیروهای انتظامی و بسیج در حفظ آرامش قابل تقدیر است و همچنین خود مردم دیگر اجازه گستاخی عده ای قلیل که از جاهای دیگر به این شهرستان آمده بودن را ندادند و جواب آتش افروزان را با حضور خود دادند.

 

انتهای پیام

 

 

ارسال دیدگاه