امروز : سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۴:۰۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پشت صحنه تمام اغتشاشات ، دولت های خارجی و مستکبر است/دولت پرکارتر و پرتلاش تر از قبل برای حل مشکلات مردم تلاش کند

امام جمعه خرمدره با اشاره به اینکه دولت هم پرکارتر و پرتلاش تر از قبل برای حل مشکلات تلاش کند گفت: دولت هم باید به مطالبات مردم پاسخگو باشد و تلاش بیشتری در حل مشکلات مردم انجام بدهد

به گزارش نبض سحر، حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان خرمدره ضمن سفارش به تقوای الهی و تبریک میلاد حضرت مسیح اظهار داشت: دشمن اعتقادات جوانان ایران اسلامی را نشانه رفته است  و باید بنیان خانواده حفظ شود، باید خانواده ها بیشتر در خصوص حجاب و عفاف آگاهی پیدا کنند.

وی با اشاره به   حجاب و عفاف در ادوار گذشته گفت: حجاب در زمان های قبل از اسلام هم رایج و مرسوم بوده و حجاب باعث ایجاد آرامش روانی بین افراد جامعه است و تأثیر به سزایی در کاهش آسیب‌های اجتماعی دارد .

خطیب جمعه خرمدره با اشاره به آثار خوب حجاب و عفاف در جامعه گفت:  رعایت حجاب از سفارشات قرآن و احادیث است و بر آن بسیار تاکید شده است و از آثار آن می توان به  آرامش روانی ، عدم التهاب و هیجان، حفظ بنیاد خانواده و سلامت نسل آینده، دادن هویت به زن در جامعه را نام برد

 

حسینی با اشاره به توطئه های دشمنان از همان ابتدای انقلاب گفت: امروز که نزدیک به ۴۰ سال از این انقلاب می گذدرد دشمنان این ملت و نظام با توطئه ها، جنگ افروزی ها و فتنه ها درصدد رسیدن به مطامع و خواسته های خود هستند.

 

وی با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور گفت: حوادث چند روز اخیر در کشور که در برخی از شهرهای ایران اتفاق افتاد و منجر به تخریب اموال عمومی،  آتش زدن مسجد، امامز اداهو پرچم جمهوری اسلامی شد ، بار دیگر نقش پررنگ دشمنان انقلاب را به همه نشان داد.

 

امام جمعه خرمدره با اشاره به اینکه در کشور مشکلات اقتصادی وجود دارد گفت: در کشور ما مشکلات اقتصادی، فقر وجود دارد ، اما کسی که به پرچم کشور  را آتش می زند، و شعارهای ساختار شکنانه می دهند  و اموال عمومی مردم را به آتش می کشد آیا اینها درد مشکلات اقتصادی دارند ؟

 

حسینی با اشاره به طرح و برنامه ریزی دشمنان در حوادث اخیر گفت: پشت صحنه تمام اغتشاشات ، دولت های خارجی و مستکبر بود،که پول تزیرق کردند و آموزش دادند و  از شبکه های مجازی استفاده کردند و برخی از  جوانان هم فریب خوردند  به خیابان ها آمدند و این اغتشاشات شکل گرفت.

وی با اشاره به اینکه  دشمنان ما میلیاردها  میلیارد هزینه می کنند تا به نظام ما ضربه بزنند گفت:  شیوه  اعتراض و طرح مطالبات توسط آشوب و اغتشاش نیست ، هرکسی اعتراض دارد از مراجع قانونی پیگیری کندو تا رسیدگی شود.

 

خطیب جمعه خرمدره با اشاره به حوادث اتفاق افتاده در شهر خرم دره گفت: متاسفانه در شهر خرم دره هم این تجمع شد و منجر به تخریب اموال عمومی شد که معلوم شد این افرادی که در خرمدره دست به خرابکاری زدند اهل این شهرستان نبودند.

 

حسینی  با اشاره به هوشیار بودن مردم ایران گفت: مردم ولایت مدار خرمدره هم با حضور حماسی خود در تظاهرات  با هوشیاری خود نقشه های آنان را نقش بر آب کردند و ثابت کردند که پشتیبان ولایت و رهبری و انقلاب اسلامی هستند.

وی با اشاره به اینکه دولت هم پرکارتر و پرتلاش تر از قبل برای حل مشکلات تلاش کند گفت: دولت هم باید به مطالبات مردم پاسخگو باشد و تلاش بیشتری در حل مشکلات مردم انجام بدهد

 

انتهای پیام /

ارسال دیدگاه