امروز : سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۹:۳۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

زیرساخت‌های فرهنگی و اجتماعی کشور مدیون آموزش و پرورش است

نماینده مردم خرم‌دره و ابهر در مجلس شورای اسلامی گفت: پایه‌های کشور و زیرساخت‌های فرهنگی و اجتماعی آن مدیون آموزش و پرورش و معلمان است.

به گزارش نبض سحر، محمد عزیزی در حاشیه بازدید سرزده از اداره آموزش و پرورش شهرستان خرم‌دره، با ارج نهادن به مقام معلم، عنوان کرد: ارزش والای معلمان در هر جامعه‌ای ستودنی است.

وی ضمن اینکه گزارشی از روند بررسی بودجه در مجلس ارائه کرد، ادامه داد: نمایندگان مجلس برای رفع موانع و کمبودها و به نتیجه رساندن پیگیری‌ها، از هیچ کوششی برای مردم این مرز و بوم دریغ نخواهند کرد.

نماینده مردم خرم‌دره، ابهر و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت توجه به تعلیم و تربیت و متولیان این امر در کشور، اظهار کرد: در عمل باید به این دیدگاه برسیم که پایه‌های کشور و زیرساخت‌های فرهنگی و اجتماعی آن مدیون آموزش و پرورش و معلمین است.

در این جلسه لعیا جعفری مدیر آموزش و پرورش شهرستان خرم دره، ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از حضور نماینده ی مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی و توجه  به حوزه تعلیم و تربیت ، مسائل و مشکلات خاص حوزه آموزش و پرورش از جمله: کمبود اعتبارات در حوزه پرورشی، آموزشی، تربیت بدنی و عمرانی ، کمبود نیروی انسانی و موارد دیگر را مطرح کرد.

در ادامه جلسه معاونین مدیریت نیز به طرح موضوعات مختلف حوزه خود پرداختند .

ارسال دیدگاه