امروز : سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۸:۲۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

استکبار همواره در جریانات داخلی کشور موج سواری می کند/باید از ظرفیت های موجود کشور به بهترین شکل ممکن استفاده کرد

معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان با بیان این مطلب که برای حل معضل بیکاری ناگذریم پذیرای جذب سرمایه گذار باشیم، تاکید کرد: باید فضا را برای کسب و کار که جز حقوق اساسی مردم است فراهم کرد که در این راستا باید از ظرفیت های موجود کشور به بهترین شکل ممکن استفاده کرد.

به گزارش نبض سحر، سیدبیوک موسوی   در جلسه شورای اداری شهرستان خرم دره با اشاره به حضور حماسی مردم ایران در تمامی صحنه های انقلاب، تصریح کرد: مردم خرم دره نیز همواره حصور چشمگیر و فعالانه در تمامی صحنه های داشته اند و برگهای زرینی را از خود در تاریخ این شهرستان به یادگار گذاشته اند.

وی با بیان اینکه رفع مشکل سند شهرک صنعتی خرم دره یکی از کارهای بزرگ و اساسی شهرستان طی سال های جاری بود، اظهار کرد: مشکل دار بودن اسناد شهرک صنعتی خرم دره یکی از زخم های کهنه شهرستان بود که از این زخم های کهنه در کشور بسیار وجود دارد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان با تاکید بر اینکه استکبار همواره در جریانات داخلی کشور موج سواری می کند، عنوان کرد: اگر صدایی هست حتما باید خوب بشنویم.

موسوی با اشاره به ۱۹ دی اولین سالگرد رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی، اظهار کرد: ایشان از یاران باوفای رهبری بودند که از سال ۴۲ در تمامی صحنه های انقلاب حضور فعالانه داشتند و یکی از اسطوره های کشورمان به شمار می رود.

وی یکی از مهم ترین ضروریات هر جامعه تدوین قوانین است، یاداور شد: ما از قوانین محکمی برخورداریم و” مادر “تمامی قوانین‌ ما قانون اساسی است که برای مردم حقوقی را تعیین کرده است که دستگاههای اجرایی و حاکمیت باید ان را محترم شمارند.

این مقام مسئول با تاکید بر ضرورت رعایت حقوق شهروندی در جامعه، عنوان کرد: اگر کرامت انسانی به معنای واقعی و طبق قانون در همه امور رعایت شود بسیاری از مشکلات جامعه مرتفع خواهد شد.

موسوی با تاکید بر اینکه یکی از پایه های اساسی توسعه اجرای قانون است، بیان کرد: در سایه اجرای درست قانون آرامش و امنیت در جامعه برقرار می شود و در ارامش و پرتو امنیت است که می توان نسبت به جذب سرمایه گذار اقدام کرد.

وی با بیان این مطلب که برای حل معضل بیکاری ناگذریم پذیرای جذب سرمایه گذار باشیم، تاکید کرد: باید فضا را برای کسب و کار که جز حقوق اساسی مردم است فراهم کرد که در این راستا باید از ظرفیت های موجود کشور به بهترین شکل ممکن استفاده کرد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان با تاکید بر این مطلب که باید صدای نقد عالمانه مردم را بشنویم، تصریح کرد: باید صدای نقدهایی که زمینه رشد و توسعه بیشتر جامعه را فراهم می کند بشنویم تا شاهد رشد و توسعه جامعه باشیم.

موسوی تاکید کرد: هنر مدیریت این است که تهدیدات را به فرصت تبدیل کرده و از اتفاقات به نحو احسن برای ساخت جامعه بهره گیرد.

 

انتهای پیام /

ارسال دیدگاه