امروز : سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۸:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دومین جایگاه سوخت شهرستان تا دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید

فرماندار خرمدره گفت: در صورت مهیا بودن شرایط لازم جایگاه دوم سوخت شهرستان تا دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید که در حال حاضر این جایگاه سوخت از پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصدی برخوردار است.

به گزارش نبض سحر، حجت محمدی در جلسه شورای اداری شهرستان خرم دره با بیان اینکه طی یکسال گذشته یک جایگاه سوخت به جایگاههای سوخت شهرستان اضافه شده است اظهار کرد : در صورت مهیا بودن شرایط لازم جایگاه دوم سوخت شهرستان تا دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید که در حال حاضر این جایگاه سوخت از پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصدی برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه امسال برای اولین بار بودجه عمرانی و تملک دارایی متوازن شهریتان در ردیف های مختلف با رشد ۵۰ درصدی مواجه است گفت:  امسال برای اولین بار نیز در ردیف های مختلف ۵ میلیارد تومان اعتبار برای شهرداری اختصاص یافته است.

فرماندار خرمدره با اشاره به انجام عملیات دو خطه کردن راه آهن زنجان اظهار کرد : در حال حاضر این پروژه از پیشرفت فیزیکی ۵۲ درصدی برخوردار است که درصورت تکمیل پروژه به صورت ساعتی از ایستگاه خرم دره مسافر گیری خواهد شد.

محمدی با اشاره به اخذ مجوز ساخت هتل در شهرستان تصریح کرد: تغییر کاربری یکی از چالش های اصلی ساخت هتل در شهرستان بود که با تلاش های مسئولین مرتبط این موضوع نیز  حل شد.

در ادامه این جلسه نیز امام جمعه شهرستان خرم دره با تاکید بر صرورت هوشیاری ملت ایران در برابر توطئه های دشمنان عنوان کرد کشور ما بعد از انقلاب توطئه های فراوانی را پشت سر گذاشته است اما با عنایت خداوند متعال پشتوانه مردم و درایت مقام معظم رهبری این توطئه ها ناکام مانده است.

حجت الاسلام حسینی با تاکید بر ضرورت توجه ویژه به امور فرهنگی با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در این حوزه یادآور شد دشمنان پس از نا امیدی از جنگ نظامی علیه کشورمان به شبیخون فرهنگی روی آوردند و جوانان و کانون خانواده ها را هدف قرار دادند.

وی با تاکید بر اینکه‌مردم ما لایق بهترین خدمات هستند تصریح کرد خدمت رسانی صادقانه به مردم و رفع مشکلات آنها باید مورد توجه جدی مسئولان قرار گیرد.

 

 

ارسال دیدگاه