امروز : سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۸:۳۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مصطفی ثنائی بخشدار خرم دره شد

مصطفی ثنائی در جلسه شورای اداری شهرستان خرم دره با حضور موسوی معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان خرم دره معرفی شد .

به گزارش نبض سحر، مصطفی ثنائی در جلسه شورای اداری شهرستان خرم دره با حضور موسوی معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان خرم دره معرفی شد .

با صدور حکمی، دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور به پیشنهاد فرماندار شهرستان خرمدره، مصطفی ثنائی را به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان خرمدره برگزید.

در این حکم آمده است؛

نظر به پیشنهاد فرماندار محترم خرمدره و با توجه به تجارب جنابعالی، به موجب این حکم به سمت بخشدار مرکزی شهرستان خرمدره منصوب می شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره مندی از توانمندی همکاران آن مجموعه در راستای تحقق اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاستهای دولت تدبیر و امید و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی موفق باشید.

گفتنی است؛ مصطفی ثنائی که از رزمندگان و جانبازان دوران دفاع مقدس است، مسئولیت هایی همچون ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرمدره، ریاست اداره ارشاد شهرستان ابهر و بازرس شورای آرد و نان فرمانداری ابهر را در کارنامه کاری خود دارد.

انتهای پیام /

 

برچسب‌ها,

ارسال دیدگاه