امروز : سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۱:۴۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پل ناتمام ولیعصر ، پلی که چند شهردار را بدرقه کرده است!

ساخت پل ولیعصر از دوره سوم شورای شهر خرمدره شروع شده است و در دوره چهارم هم کمی پیشرفت فیزیکی داشت و امروز در دوره پنجم شورا فعلا خبری از عزم جدی برای تکمیل این پل دیده نمی شود .

به گزارش نبض سحر، ساخت پل ولیعصر از دوره سوم شورای شهر خرمدره شروع شده است. و در دوره چهارم هم کمی پیشرفت فیزیکی داشت و امروز در دوره پنجم شورا هم این پل به همان صورت قبلی مانده است  که امیدواریم این پل در این دوره شورای شهر به اتمام و به بهره برداری برسد

پلی که طول دوره ساخت آن به نزدیک به ۱۰ سال می رسد، با تکمیل این پل کمکی بسیاری در روان سازی ترافیک شهری و تسهیل عبور مرور از سمت خیابان ولیعصر به خیابان شهید چمران و بخش جنوبی شهر می شود.

شهردار خرمدره هم در اخرین جلسه برنامه ریزی شهرستان خرم دره گفت: در حال حاضر شهرداری خرم دره تعداد ۹ پروژه عمران شهری را در دست اجرا دارد که مراحل اجرای آنها را در آستانه انتشار آگهی مناقصات در نشریه های محلی و شناسایی پیمانکار برشمرد.

وی از اجرا و افتتاح چندین پروژه عمرانی ازجمله پل ولیعصر (عج) شهر خرم دره در تیرماه سال ۹۷ خبر داد و همچنین ایجاد پایانه و پارک سوار در شهر خرم دره را از برنامه های شهرداری برشمرد.

حال با این شرایط امیدواریم این پل ناتمام و دیگر پروژه های ناتمام شهری به پایان برسد و کمی از مشکلات این شهر برطرف شود.

ارسال دیدگاه