امروز : سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۳:۱۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

فتنه و اغتشاشات اخیر برنامه ریزی شده از طرف استکبار جهانی بود

امام جمعه خرم دره گفت: فتنه واغتشاشات اخیر برنامه ریزی شده قبلی بوده که از طرف استکبار جهانی و مزدوران حامی عربستان سعودی و منافقین کوردل بوده است.

به گزارش نبض سحر،حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان خرم دره ضمن سفارش به تقوای الهی اظهار داشت:  قرآن کریم به خانواده اهمیت بسیارى داده است و   در آیات الهی لزوم داشتن احترام متقابل همسران در خانه وخانواده  سپس الویت اصلی مادران در خانه وخانواده را تربیت فرزندان قلمداد نموده است.

وی همچنین با انتقاد از برخی از آداب و رسوم غلط در جامعه گفت: اسلام به عنوان مکتبی انسان‌ساز، بیشترین توجه را به والایی خانواده دارد، احکام اسلامی و الهی در جامعه و خانواده ها  مقدم بر رسوم سنتی وغیر منطقی است و هدف از تشکیل خانواده تأمین نیازهای عاطفی و معنوی انسان از جمله دست‌یابی به آرامش است.

خطیب جمعه خرمدره با اشاره به سالروز تشکیل شورای فرهنگی، تاکید کرد:   یکی از مشکلات و آسیبهای اجتماعی خانواده ها و جوانان را در جامعه امروزی فقر فرهنگی است و این خود   در جامعه منجر به ایجاد برخی از ناهنجاری های اجتماعی می شود.

حسینی در ادامه  ائمه جمعه را فرا جناحی و زبان گویای امت اعلام  کرد و گفت: داشتن افکار انقلابی و روحیه ولایی  از خصوصیات مسئولین مؤمن و ولایی است .

وی با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری در جمع مردم قم گفت:  فتنه واغتشاشات اخیر برنامه ریزی شده قبلی بوده که از طرف استکبار جهانی و مزدوران حامی عربستان سعودی و منافقین کوردل بوده است.

 

امام جمعه خرم دره در پایان  سالروز فرار شاه خائن از ایران و سالروز شهادت شهید نواب صفوی اشاره کرد.

 

انتهای پیام /

ارسال دیدگاه