• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
  • برابر با : 28 - صفر - 1444
  • برابر با : Saturday - 24 September - 2022
14

یک فنجان عبرت تلخ!

  • کد خبر : 72401
  • 24 اسفند 1396 - 8:30
یک فنجان عبرت تلخ!

وقوع انقلاب جنسی در آمریکا و غرب، عواقب وحشتناکی را به دنبال داشت که همچنان نیز گریبانگیر تمدن غرب است. اما چه عواملی سبب وقوع انقلاب جنسی در غرب شد و آیا ممکن بود غرب گرفتار مصیبت انقلاب جنسی نشود؟ به گزارش مشرق، روزنامه وطن امروز در یادداشتی از حسین مروتی نوشت: وقوع انقلاب جنسی […]

حسین مروتی

وقوع انقلاب جنسی در آمریکا و غرب، عواقب وحشتناکی را به دنبال داشت که همچنان نیز گریبانگیر تمدن غرب است. اما چه عواملی سبب وقوع انقلاب جنسی در غرب شد و آیا ممکن بود غرب گرفتار مصیبت انقلاب جنسی نشود؟

به گزارش مشرق، روزنامه وطن امروز در یادداشتی از حسین مروتی نوشت:

وقوع انقلاب جنسی در آمریکا و غرب، عواقب وحشتناکی را به دنبال داشت که همچنان نیز گریبانگیر تمدن غرب است. بعد از وقوع انقلاب جنسی بود که سن ازدواج بشدت بالا رفت، فرزندآوری خانواده‌ها نصف شد و یکی از هر دو ازدواج به طلاق انجامید.

« سو الین براودر» روزنامه‌نگار آمریکایی درباره عواقب وقوع انقلاب جنسی در آمریکا توصیف جالبی دارد: «بیش از ۵۰ سال از شروع انقلاب جنسی می‌گذرد و اکنون هیچ فرد آمریکایی زیر ۴۰ سال، زمانی را به یاد نمی‌آورد که سکس در تلویزیون تابو محسوب می‌شد، زمانی را که با هم زندگی کردن به معنی ازدواج بود و زمانی که بچه‌ها با هر دو والدین‌شان زندگی می‌کردند. واقعیت این است که این انقلاب یک بلا بوده است. پیش از آنکه در دهه‌ ۱۹۵۰ آداب و رسوم جنسی آمریکاییان ولنگار شود، تنها ۲ بیماری‌ مقاربتی در ایالات متحده گزارش می‌شد؛ امروز بیش از ۲۴ گونه بیماری مقاربتی در آمریکا وجود دارد!»

اما چه عواملی سبب وقوع انقلاب جنسی در غرب شد و آیا ممکن بود غرب گرفتار مصیبت انقلاب جنسی نشود؟

از جمله علل زمینه‌سازی انقلاب جنسی، آمارسازی‌های دروغین دانشمندی به نام «آلفرد کینزی» بود. کینزی در ۲ کتاب خود با پژوهش‌هایی بی‌پایه و دارای سوگیری، انواع بی‌اخلاقی‌ها و انحرافات جنسی از جمله خیانت و همجنس‌گرایی را شایع کرده و عادی جلوه داد. کینزی که در دروغگویی حد و مرزی نمی‌شناخت، در یکی از سخنرانی‌هایش مدعی شد ۹۵ درصد زنان باردار آمریکایی، مجرد هستند! بر اساس همین تحقیقات بود که قوانین مربوط به جرائم جنسی در آمریکا تغییر کرد و از بسیاری مفاسد اخلاقی جرم‌زدایی شد.

مشخصا اگر نخبگان آن دوره آمریکا دست به دست هم می‌دادند و علیه کینزی اقامه دعوا می‌کردند که چرا آمارهای جعلی منتشر کرده‌ای، کار به اینجا نمی‌کشید! کار به اینجا نمی‌کشید که جنایت سقط جنین در بسیاری از ایالت‌ها، قانونی شود و ۶۰ میلیون انسان، از سال ۱۹۷۳ تاکنون به صورت قانونی، قطعه قطعه شوند!

الغرض! عمده نخبگان، کنج عافیت گزیدند و یک نفر هم نبود که فی‌المثل به نمایندگان مجلس بگوید از کجا می‌گویید آمار طلاق در ازدواج‌های زیر ۱۸ سال بیشتر است؟! چرا آمارهای رسمی دقیقا خلاف این مساله را نشان می‌دهد؟ چه شده که به فکر طرح افزایش سن قانونی ازدواج افتاده‌اید؟ اصلا چرا فکری برای کاهش سن ازدواج نمی‌کنید؟ یک نفر هم نبود که از آن سلبریتی بی‌سواد بپرسد آمار «۱۵ هزار زن مطلقه و بیوه که کمتر از ۱۵ سال دارند!» را از کجا آورده‌ای؟! چرا نتایج سرشماری سال گذشته، این عدد را صرفا ۸۲۴ نفر نشان می‌دهد؟ یک نفر هم نبود که بگوید چرا وزارت بهداشت با آمارهای ایدز بازی می‌کند و مردم را بازی می‌دهد؟!

نخبگان به کنار؛ البته که مردم هم در باغ نبودند. وقتی راننده تاکسی‌ها در آمریکا رو به مسافران‌شان می‌گفتند: همه جا را فساد اخلاقی فرا گرفته! مسافری در صدد پاسخ بر نمی‌آمد بگوید: حالا اینجوری هم که شما می‌گویید نیست!

وقتی بقالی سر کوچه در منهتن نیویورک می‌گفت: این دوره زمانه همه ماهواره دارند! هیچ یک از مشتری‌ها نبود که سرش را بالا بگیرد و بگوید: من ندارم!

وقتی آرایشگری در لس‌آنجلس می‌گفت: خیانت زیاد شده! کسی نبود بپرسد: از کجا می‌گویی؟!

همین شد که قبح فساد اخلاقی ریخت و روز به روز فساد بیشتر و بیشتر شد و البته عادی!

بیشتر بخوانید:

مستند «انقلاب جنسی» سرآغاز یک کودتاست؟

همین چند روز پیش بود که در آمریکا یک مرد موادفروش به دختری ۱۸ ساله مواد مخدر صنعتی می‌دهد. دختر، پس از مصرف بیش از حد مواد به اصطلاح اووردوز کرده، به رعشه در می‌آید و بیهوش می‌شود. مرد موادفروش هم به جای کمک کردن به او در همان حال به وی تعرض می‌کند و از او عکس می‌گیرد! بعد هم خیلی راحت به زندگی عادی خودش می‌پردازد تا اینکه دختر بخت‌برگشته بمیرد!

البته که این خبر و امثالهم، دیگر برای آمریکایی‌ها عجیب نیست. صرفا یک خبر عادی است؛ کم‌اهمیت‌تر از خبر کسالت سگ فلان بازیگر هرزه هالیوود! این مسائل برای آمریکایی‌ها حل شده و همه اینها در آمریکا عادی شده، عادی!

اما از علل مهم دیگری که منجر به وقوع انقلاب جنسی شد، جنبش‌های فمینیستی‌ای بود که با پرچم حقوق زنان، فروپاشی خانواده را در آمریکا کلید زد. از مطالبات مهم این جنبش‌ها دسترسی به سقط جنین ایمن و قانونی بود. می‌خواستند هیچ مانعی بر سر راه فساد اخلاقی‌شان نباشد، هر کاری که دلشان ‌خواست، انجام دهند، با هر کسی که عشق‌شان کشید! بدن‌شان، مال خودشان بود و اختیارش را داشتند!

البته که نظام سرمایه‌داری الساعه، این درخواست را اجابت کرد که «هر کار خواستی بکن ولی در خدمت منافع ما باش! اگر دلت خواست عریان باشی، ایرادی ندارد ولی بابت کار مشابه مردان، درآمدی برابر نخواه! اگر خواستی به ورزشگاه بروی، برو ولی از بیمه زنان خانه‌دار چیزی نگو! اصلا بدون اجازه همسرت برو خارج ولی از بیکاری همسر و گرسنگی فرزندانت گله نکن و پیگیر وعده‌های انتخاباتی ما نباش!»

زنان آمریکایی به ورزشگاه می‌روند، بی‌اجازه همسرشان به سفر خارج از کشور می‌روند، حق طلاق دارند و به نظر می‌رسد که کلی خوش به حال‌شان باشد.

البته این زنان دیگر پشتوانه‌ای به نام خانواده ندارند. البته از هر ۳ بچه آمریکایی، یک نفر سایه پدر یا مادر را بالای سر خود ندارد. البته اکنون ۴۰ درصد فرزندان متولدشده در آمریکا حرامزاده هستند. زنان در آمریکا نه‌تنها امنیت جنسی ندارند که در فضای توحش جنسی غرب، جان‌شان نیز در امان نیست.

شخصیت انسانی، کرامت، مطلوبیت و فضیلت زن هم که هیچ! این مفاهیم ۶ دهه پس از انقلاب جنسی، به موضوعاتی ماورایی، موهوم و دوردست بدل شده‌ که باید باستان‌شناسان آنها را از اعماق تاریخ بیرون بکشند و برای تماشا کردن و حسرت خوردن زنان غربی، به موزه بسپارند.

سنت خداوند درباره زنان غربی جاری شد و شد آنچه شد!

آن سنت همچنان پابرجاست و خداوند نیز با احدی خویشاوندی ندارد.

در حدیث است که حضرت امام محمدباقر علیه‌السلام به جابر بن یزید جعفی فرمودند: ‌ای جابر! خداوند با هیچ کس خویشاوندی ندارد. محبوب‌ترین بندگان نزد خداوند، باتقواترین و مطیع‌ترین آنهاست… ما برات آزادی از دوزخ نداریم. هیچکس بر خدا حجت ندارد!

لینک کوتاه : http://www.nabzesahar.ir/?p=72401

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.