امروز : دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۲۲:۰۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مراسم عصری با شعر در روستای رحمت آباد برگزار شد

سم عصری با شعر به همت انجمن شعرو ادب شهرستان خرمدره در مورخه یکم بهمن ماه ٩٧ با حضور شاعران استانی و شهرستانهای ابهر و خرم دره در محل کانون فرزانگان روستای رحمت آباد شهرستان خرم درره برگزار شد . به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خرم دره، در این برنامه بخشدار […]

سم عصری با شعر به همت انجمن شعرو ادب شهرستان خرمدره در مورخه یکم بهمن ماه ٩٧ با حضور شاعران استانی و شهرستانهای ابهر و خرم دره در محل کانون فرزانگان روستای رحمت آباد شهرستان خرم درره برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خرم دره، در این برنامه بخشدار خرم دره ، دبیر انجمن های  ادبی استان و معتمدین روستای رحمت آباد و شاعران شهرهای ابهر و خرمدره در محل کانون فرهنگی و هنری روستا گرد هم آمدند و اشعاری  با مضامین های آیینی ،  ایام فاطمیه و آزاد  قرائت شد.

  ایرج داودبیگی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان به تمرکز زدایی برنامه های فرهنگی و هنری اشاره کرد و گفت: برنامه های متنوع   در زمینه های مختلف  فرهنگی و هنری  در جهت ایجاد شور و نشاط در همه روستاهای شهرستان خرم دره اجراخواهد شد .

مصطفی ثنایی بخشدار خرم دره از اهالی رحمت آباد تقدیر و تشکر نمود و گفت: در توسعه بخش های روستایی نیازمند اجرای فعالیت های فرهنگی و هنری و ورزشی با تشویق جوانان به این حوزه هستیم . بدین منظور با اجرای این برنامه، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گام اول را در این خصوص برداشته است .

عصری با شعر برای اولین بار درروستای رحمت آباد برگزار شد و با استقبال اهالی روستا مواجه گردید . 

ارسال دیدگاه