امروز : یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۹:۳۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تاج: نباید دم‌دمی مزاج باشیم/ با برانکو هیچ مذاکره‌ای نداشتیم/ گزینه ما برای هدایت تیم ملی خارجی است/ مربیان بزرگی در ایران نداریم

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در گفتگو تلفنی با ویژه برنامه «آسیا ۲۰۱۹» درباره واکنش‌ها به مصاحبه‌های انتقادی کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی در جام ملت‌های آسیا گفت: گریه برخی مجری‌ها در تلویزیون زیبنده نبود. بهتر است دم‌دمی مزاج نباشیم. کی روش برای تیم ملی […]


به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در گفتگو تلفنی با ویژه برنامه «آسیا ۲۰۱۹» درباره واکنش‌ها به مصاحبه‌های انتقادی کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی در جام ملت‌های آسیا گفت: گریه برخی مجری‌ها در تلویزیون زیبنده نبود. بهتر است دم‌دمی مزاج نباشیم. کی روش برای تیم ملی ایران زحمت کشید و برخی صحبت هایش در حالت عصبانی مطرح کرد.

تاج: نباید دم‌دمی مزاج باشیم/ با برانکو هیچ مذاکره‌ای نداشتیم/ گزینه ما برای هدایت تیم ملی خارجی است

او درباره نحوه پرداخت حقوق کی‌روش تصریح کرد: حقوق کی‌روش را باید پرداخت می‌کردیم و پرداخت کردیم. لیپی سرمربی تیم ملی چین قراردادی گرانتر از کی‌روش داشت و تیمش زودتر از ما حذف شد، اما این طور به او هجمه وارد نشد.

تاج اظهار کرد: اگر ما کار زیر ساختی نکرده بودیم ۲ دوره متوالی راحت به جام جهانی صعود نمی‌کردیم و در رده‌های پایه به هیچ موفقیتی نمی‌رسیدیم. مگر ساخت PEC و ۴ زمین چمن با کیفیت کار زیر ساختی نیست؟

تاج: نباید دم‌دمی مزاج باشیم/ با برانکو هیچ مذاکره‌ای نداشتیم/ گزینه ما برای هدایت تیم ملی خارجی است

رئیس فدراسیون بیان کرد: ارزیابی ما و مردم از دوران حضور کی‌روش در تیم ملی مثبت بود. تلاش این است که یک مربی در حد کی‌روش و به همان بزرگی بیاوریم. برای انتخاب سرمربی ابتدا باید زیرساخت‌ها و قرارداد‌ها را فراهم کنیم و عجله‌ای هم در این مورد نداریم. در قرارداد سرمربی آینده تیم ملی نظارت بر روی تیم‌های پایه و حضور مربی ایرانی در کادرفنی گنجانده خواهد شد.

تاج گفت: به همه مردم پیشنهاد می‌کنم صحبت‌های کارلوس کی‌روش با عادل فردوسی‌پور در برنامه ۹۰ که دوشنبه پیش رو پخش می‌شود را ببینند.

او درباره حضور برانکو در تیم ملی گفت: با برانکو در مورد هدایت تیم ملی به هیچ وجه صحبت نکردم. گزینه ما برای هدایت تیم ملی خارجی است.

تاج بیان کرد: شدید‌ترین حمله‌ها رو از آقای حاج رضایی به تیم‌ملی و کی روش دیده ایم. تمام حرف‌های من از روی صداقت بود، اما دوستان هر روز انتقادات و حملات را بیشتر می‌کردند. حاج رضایی می‌گوید من معلمم، اما کارشناس باشگاه‌ها مختلف بوده است.

او گفت: مشکل این است که ما مربیان بزرگی در ایران نداریم. امثال برانکو در فوتبال ایران نداریم این ایراد از من است که ما مربی بزرگ نداریم و می‌پذیرم. باید فضا را بهتر و دوستانه‌تر کنیم.


ارسال دیدگاه