امروز : یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۲۱:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

توزیع ۶۹۱ تن گوشت منجمد در زنجان

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان زنجان گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۶۹۱ تن در استان گوشت توزیع شده است. حسین جعفری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، در رابطه با توزیع گوشت قرمز وارداتی، اظهار کرد: میزان توزیع گوشت قرمز منجمد در سال گذشته، ۱۳۵ تن توزیع شده بود که امسال و تا به امروز ۶۹۱ […]


رئیس سازمان جهادکشاورزی استان زنجان گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۶۹۱ تن در استان گوشت توزیع شده است.

حسین جعفری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، در رابطه با توزیع گوشت قرمز وارداتی، اظهار کرد: میزان توزیع گوشت قرمز منجمد در سال گذشته، ۱۳۵ تن توزیع شده بود که امسال و تا به امروز ۶۹۱ تن در استان گوشت توزیع شده است.

این مسئول با بیان اینکه توزیع گوشت قرمز در استان روند افزایشی داشتیم، ادامه داد: امسال نسبت به سال گذشته ۴۱۱ درصد در توزیع گوشت منجمد افزایش داشتیم و در سال گذشته در حدود ۲۱ تن گوشت گرم وارداتی در سطح استان زنجان توزیع شد.

وی افزود: از ابتدای امسال تاکنون ۲۰۰ تن گوشت گرم وارداتی در سطح استان زنجان در بین مردم زنجان توزیع شده است و سال گذشته گوشت منجمد گوسفندی هیچ توزیعی نداشتیم و امسال ۲۴ تن توسط فروشگاه‌های تعیین شده توزیع شده است.

جعفری تصریح کرد: در سال گذشته در استان توزیع گوشت گرم گوساله انجام نشد که این کالا در سال‌جاری به سبد توزیع استان زنجان اضافه شده و ۱۵ تن در سطح استان توزیع شد. همچنین سال گذشته در بحث توزیع مرغ منجمد ۵۶۵ تن توزیع داشتیم که ۶۷۷ تن در سال‌جاری در استان زنجان توزیع شده است.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان زنجان یادآور شد: میزان توزیع اقلام پروتئینی امسال دو برابر سال گذشته افزایش یافته و امسال حدود ۹۰۰ تن افزایش توزیع داریم و در مجموع یک هزارو ۶۰۷ تن انواع اقلام پروتئینی را در سطح استان زنجان داشتیم و این میزان در سال گذشته در مجموع حدود ۷۱۲ تن بود.

وی در رابطه با توزیع‌ کالاها در استان، خاطرنشان کرد: عمده توزیع‌ها در روزهای پایانی سال اتفاق می‌افتد که طبیعتا در ایام پایانی آمار توزیع ما بیشتر از این مقدار خواهد بود.

ارسال دیدگاه