امروز : سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۸:۵۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

​برگزاری سومین سالگرد شهید بهرامی در خرمدره

سومین سالگرد شهید مدافع حرم حاج رحمان بهرامی در خرمدره برگزار شد. ین یادواره در مسجد حضرت امیرالمومنین(ع) شهرستان خرمدره بعد از نماز مغرب و عشاء و با حضور مسئولین استانی و شهرستانی و همکاران بنیاد شهید و امور ایثارگران، خانواده های معزز شهدا و ایثارگران و خانواده این شهید والامقام برگزار شد. در این […]

سومین سالگرد شهید مدافع حرم حاج رحمان بهرامی در خرمدره برگزار شد.

ین یادواره در مسجد حضرت امیرالمومنین(ع) شهرستان خرمدره بعد از نماز مغرب و عشاء و با حضور مسئولین استانی و شهرستانی و همکاران بنیاد شهید و امور ایثارگران، خانواده های معزز شهدا و ایثارگران و خانواده این شهید والامقام برگزار شد.
در این مراسم که به همت پایگاه مقاومت بسیج شهدا و با همکاری هیئت امنای مسجد حضرت امیرالمومنین(ع) و سپاه شهرستان خرمده برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین نوری امام جمعه شهر صایین قلعه، در خصوص جایگاه شهدا و گرامیداشت یاد و خاطره این عزیزان سخنرانی کرد.
مداحی جواد مرشدی از مادحین شهیر استان و اجرای گروه تواشیح رهروان ولایت نیز زینت بخش این مراسم بود.
لازم به ذکر است شهید رحمان بهرامی بیستم فروردین ۱۳۴۷، در روستای طهماسب آباد سلطانیه در خانواده ای پاک و روستایی به دنیا آمد.
این شهید مدافع حرم در ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ در راه دفاع از حریم ولایت به شهادت رسید و در محل زندگیش در گلزار شهدای خرمدره به خاک سپرده شد.

ارسال دیدگاه