امروز : پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ : 2019/03/17 - 15:07 ذخیره فایل ارسال به دوستان

بالا بودن آمار طلاق در شهرستان خرمدره نسبت به سایر شهرستانهای استان زنجان

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری زنجان از بالا بودن آمار طلاق در شهرستان خرمدره نسبت به سایر شهرستانهای استان زنجان خبر داد. به گزارش موج رسا; ماهرخ بلوری در شورای راهبردی جمعیت استان با اشاره به اینکه اواخر سال ۹۵ تدوین سند وضعیت زنان و خانواده به استان ابلاغ شد، اظهار کرد: از ابتدای […]

بالا بودن آمار طلاق در شهرستان خرمدره نسبت به سایر شهرستانهای استان زنجان

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری زنجان از بالا بودن آمار طلاق در شهرستان خرمدره نسبت به سایر شهرستانهای استان زنجان خبر داد.

به گزارش موج رسا; ماهرخ بلوری در شورای راهبردی جمعیت استان با اشاره به اینکه اواخر سال ۹۵ تدوین سند وضعیت زنان و خانواده به استان ابلاغ شد، اظهار کرد: از ابتدای سال ۹۶ این موضوع را به معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی سپردیم.

وی با اشاره به در نظر گرفتن اسناد بالادستی و برنامه ششم توسعه در تدوین این سند، ابراز کرد: تاکید شده بود که آمارهای سال ۹۵ را پایه قرار دهیم.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری زنجان با اشاره به اینکه امید به زندگی به ۸۰ سال نزدیک می‌شود، عنوان کرد: ما برای سال آینده ۱۰ راهبرد، ۱۰ هدف  30 برنامه را در دستو کار اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری زنجان قرار دادیم.

وی با اشاره به بالا بودن طلاق در شهرستان خرمدره نسبت به سایر شهرستانها خاطرنشان کرد: با بررسی میدانی و چهره به چهره که ما داشتیم بیکاری و مشکل اقصادی دلیل افزایش طلاق عنوان کردند.

بلوری با اشاره به اینکه یکی دیگر از دلایل افزایش طلاق نبود روستا است، افزود: هرچند که ما افزایش طلاق را در روستاهای استان داریم اما وجود روستاها در کاهش آمار طلاق موثر است.

برچسب‌ها:, ,

ارسال دیدگاه