امروز : شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ : 2019/04/06 - 9:25 ذخیره فایل ارسال به دوستان

اعزام راهیان نور استان زنجان پایان یافت/ هیچ مشکلی برای زائران زنجانی پیش نیامد

مسئول اردویی سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت:در قالب اردوهای راهیان نور ۵ هزار زنجانی از یادمان های دوران دفاع مقدس بازدید کردند. عبدالکریم مرادی امروز در گفت و گو موج رسا; با اشاره به آغاز اعزام اقشار مختلف از ۲۴ اسفند به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس، اظهار داشت: دو هزار نفر از مردم زنجان تا […]

اعزام راهیان نور استان زنجان پایان یافت/ هیچ مشکلی برای زائران زنجانی پیش نیامد

مسئول اردویی سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت:در قالب اردوهای راهیان نور ۵ هزار زنجانی از یادمان های دوران دفاع مقدس بازدید کردند.

عبدالکریم مرادی امروز در گفت و گو موج رسا; با اشاره به آغاز اعزام اقشار مختلف از ۲۴ اسفند به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس، اظهار داشت: دو هزار نفر از مردم زنجان تا ۱۳ فروردین ماه سال آینده به این مناطق اعزام شدند.

 وی با بیان اینکه اردوهای دانشجویی از ۱۵ اسفند ماه سال گذشته انجام شد، افزود: یک هزار دانشجوی زنجانی تا ۲۴ اسفند در مناطق عملیاتی جنوب کشور حاضر شدند.

این مسئول بیان داشت: خوشبختانه اعزام راهیان نور استان زنجان بدون هیچ مشکلی انجام شد و زائران به سلامت بازگشتند.

وی با بیان اینکه این اعزام در چهار مرحله انجام شد، افزود:یک هزار و ۵۰۰ از مناطق عملیاتی والفجر۸،علقمه،شلمچه،نهرخیم،دهلاویه،طلائیه،هویزه و پاسگاه زید بازدید کردند.

این مسئول گفت: در سال گذشته بیش از ۱۰ هزار نفر به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در طول سال اعزام شدند که تا پایان نوروز این اعزام ها ادامه داشت.

مرادی با اشاره به اینکه کاروان های راهیان نور به مدت ۴ روزه به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس اعزام شدند، افزود: زائران از یادمان های اروند کنار، والفجر ۸،علقمه، نهر خیم،شلمچه،پاسگاه زید،طلایه،هور و ویزه، فتح المبین، معراج شهدا بازدید کردند.//ن

انتهای پیام/

برچسب‌ها:

ارسال دیدگاه