امروز : دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۹:۴۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

چهارمین همایش بزرگداشت هنرهای انقلاب اسلامی در شهرستان خرم دره برگزار شد

چهارمین همایش بزرگداشت هنرهای انقلاب اسلامی ٢٢ فروردین ٩٨ در فرهنگسرای امام خمینی ( ره ) توسط گروه هنری شهید آوینی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خرم دره برگزار شد . به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خرم دره ، این مراسم با حضور خانواده شهید مجید شهریاری  و هنرمندان شهرستان […]

چهارمین همایش بزرگداشت هنرهای انقلاب اسلامی ٢٢ فروردین ٩٨ در فرهنگسرای امام خمینی ( ره ) توسط گروه هنری شهید آوینی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خرم دره برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خرم دره ، این مراسم با حضور خانواده شهید مجید شهریاری  و هنرمندان شهرستان اجرا شد.ایرج داودبیگی  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  خرم دره ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مرتضی آوینی گفت: هنر انقلاب اسلامی سبک خاصی است که در دهه اول انقلاب اسلامی  ایران و در دامن ارزشها و باورهای  اسلامی و با الهام از مضامین فرهنگی و سیاست  اجتماعی در آن دوره شکل گرفته  است و ٢٠ فروردین ماه سالروز شهادت سید مرتضی آوینی به نام هنر انقلاب اسلامی نام گذاری شده است .

در این همایش  برنامه هایی چون موسیقی سنتی ، شعر خوانی ، داستان ، نمایش اجرا شد و خوشنویسی و طراحی  به صورت زنده اجرا شد.

ارسال دیدگاه