امروز : پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ : 2019/04/23 - 12:41 ذخیره فایل ارسال به دوستان

توقیف خودرو حامل لاستیک قاچاق درخرمدره

فرمانده انتظامی شهرستان خرمدره از توقیف کامیون حامل کالای قاچاق به تعداد ۱۰۴ حلقه لاستیک خارجی به ارزش تقریبی ۵۰۰ میلیون در این شهرستان خبر داد. به گزارش نبض سحر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از سرهنگ محرمعلی قاسمی فرمانده انتظامی شهرستان خرمدره در این رابطه گفت: روز گذشته پلیس آگاهی شهرستان در راستای […]


فرمانده انتظامی شهرستان خرمدره از توقیف کامیون حامل کالای قاچاق به تعداد ۱۰۴ حلقه لاستیک خارجی به ارزش تقریبی ۵۰۰ میلیون در این شهرستان خبر داد.

توقیف خودرو حامل لاستیک قاچاق درخرمدره

به گزارش نبض سحر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از سرهنگ محرمعلی قاسمی فرمانده انتظامی شهرستان خرمدره در این رابطه گفت: روز گذشته پلیس آگاهی شهرستان در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا در اتوبان زنجان- قزوین به یک دستگاه کامیون اسکانیا مشکوک و جهت بررسی بیشترمتوقف کردند.
سرهنگ قاسمی افزود: ماموران دربازرسی از خودرو تعداد ۱۰۴ حلقه لاستیک خارجی قاچاق کشف که برابر اعلام کارشناسان ارزش تقریبی کالای مکشوفه ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شد.

فرمانده انتظامی شهرستان خرمدره در خاتمه با اشاره به دستگیری یک متهم اظهار داشت: متهم به همراه پرونده متشکله به مرجع قضایی ارجاع شد.   انتهای پیام/ن

دیدگاه بینندگان
ارسال دیدگاه