امروز : شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ : 2019/04/30 - 22:50 ذخیره فایل ارسال به دوستان

روحانی قانون اقدام متقابل در برابر «تروریست» خواندن سپاه توسط آمریکا را ابلاغ کرد

رئیس جمهور قانون اقدام متقابل در برابر اعلام سپاه پاسداران به عنوان «سازمان تروریستی» توسط ایالات متحده آمریکا را برای اجرا ابلاغ کرد. به گزارش حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، رئیس جمهور در اجرای اصل ۱۲۳ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، قانون اقدام متقابل در برابر اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان «سازمان تروریستی» […]


رئیس جمهور قانون اقدام متقابل در برابر اعلام سپاه پاسداران به عنوان «سازمان تروریستی» توسط ایالات متحده آمریکا را برای اجرا ابلاغ کرد.

روحانی قانون اقدام متقابل در برابر «تروریست» خواندن سپاه توسط آمریکا را ابلاغ کرد

به گزارش حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، رئیس جمهور در اجرای اصل ۱۲۳ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، قانون اقدام متقابل در برابر اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان «سازمان تروریستی» توسط ایالات متحده آمریکا را برای اجرا، ابلاغ کرد.

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی، این قانون را که در جلسه علنی سوم اردیبهشت ماه مجلس شورای اسلامی تصویب و یک روز بعد نیز به تایید شورای نگهبان رسید، برای اجرا به وزارتخانه‌های اطلاعات، خارجه و دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح و همچنین به شورای عالی امنیت ملی و سازمان برنامه و بودجه کشور، ابلاغ کرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه