امروز : شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ : 2019/05/04 - 11:21 ذخیره فایل ارسال به دوستان

با مدیران کم‌کار، عقد اخوت نبسته‌ایم

فرماندار شهرستان خرم‌دره گفت: با مدیران کم‌کار، عقد اخوت نبسته‌ایم . به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت محمدی با اشاره به نقش موثر جوانان در جامعه، اظهار کرد: توسعه هر کشور در گرو داشتن جوانان خلاق و پویا و بانشاط است . وی با تاکید بر ضرورت خدمت‌رسانی صادقانه به مردم توسط مسئولان، ادامه داد:  […]

فرماندار شهرستان خرم‌دره گفت: با مدیران کم‌کار، عقد اخوت نبسته‌ایم .

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت محمدی با اشاره به نقش موثر جوانان در جامعه، اظهار کرد: توسعه هر کشور در گرو داشتن جوانان خلاق و پویا و بانشاط است .

وی با تاکید بر ضرورت خدمت‌رسانی صادقانه به مردم توسط مسئولان، ادامه داد:  بامدیران عقد اخوت نبسته‌ایم و اگر مسئولی تعهد کرده و مسئولیت پذیرفته باید وقت خود راصرف کار کند .

این مسئول تاکید کرد: اگرمدیری اهتمامی درهمراهی و کار جهادی ندارد باید این مسئولیت رابه دیگران بسپارد زیرا اولویت خدمت‌رسانی به مردم است .

وی با تاکید بر اینکه جوانان باید دقت لازم را در انتخاب‌های خود دقت لازم را داشته باشند، افزود: بر شما جوانان نخبه عمل‌گرا، و کاردان به عنوان شهروندان این جامعه تکلیف است نه تنها انتخاب درست داشته باشند بلکه برای انتخاب درست دیگران نیز تلاش کنند .

فرماندار شهرستان خرم‌دره با بیان اینکه ازدواج اشتغال و مسکن از مشکلات اصلی جوانان است، گفت: همه باید برای حل مشکلات جوانان تلاش مضاعف داشته باشند .

ارسال دیدگاه