امروز : یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۲:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سخن منتشرنشده سرلشکر قاسم سلیمانی در دفاع از اهل سنت و فلسطین +عکس‌نوشته

سخن منتشرنشده سرلشکر قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس، در دفاع از اهل سنت و فلسطین را در قالب عکس‌نوشته‌ای مشاهده می‌کنید. به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، قدس شریف امروز به نماد مقاومت و مبارزه با ظلم تبدیل شده است؛ فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر حضور مسلمین […]


سخن منتشرنشده سرلشکر قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس، در دفاع از اهل سنت و فلسطین را در قالب عکس‌نوشته‌ای مشاهده می‌کنید.

سخن منتشرنشده سرلشکر قاسم سلیمانی، در دفاع از اهل سنت و فلسطین +عکس‌نوشته

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، قدس شریف امروز به نماد مقاومت و مبارزه با ظلم تبدیل شده است؛ فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر حضور مسلمین و آزادیخواهان عالم در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به حمایت از مردم مظلوم فلسطین، سبب شده است تا پیام مظلومیت مردم فلسطین و جنایات رژیم اشغالگر قدس به گوش جهانیان برسد و خواب راحت را از چشمان صهیونیست‌ها برباید. 

حال به مناسبت این روز بزرگ، سخن منتشرنشده سرلشکر قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس، در دفاع از اهل سنت و فلسطین را در قالب عکس‌نوشته‌ای مشاهده می‌کنید.

سردار سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه: بارها گفتم؛ میزان تلاشی که برای دفاع از برادران اهل سنت‌مان می‌کنیم، کمتر از شیعه نیست بلکه بیشتر است. نمونه مهمش این روز قدس است که‌ همه‌مان باید این را نشان بدهیم.

سخن منتشرنشده سرلشکر قاسم سلیمانی، در دفاع از اهل سنت و فلسطین +عکس‌نوشته

برچسب‌ها,

ارسال دیدگاه