امروز : جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۲:۰۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

افتتاح اسکرابر پیشرفته شرکت کاویان کاران سلیس آرا خرم دره

​توکل سلیمانی گفت: این پروژه با حضور مدیرکل حفاظت محیط زیست استان، فرماندار و جمعی از مسئولان دستگاههای اجرایی شهرستان خرمدره و با اعتبار بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال در جهت کاهش ذرات معلق و غبار ترکیبات معدنی سلیس به بهره برداری رسید. به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان […]


​توکل سلیمانی گفت: این پروژه با حضور مدیرکل حفاظت محیط زیست استان، فرماندار و جمعی از مسئولان دستگاههای اجرایی شهرستان خرمدره و با اعتبار بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال در جهت کاهش ذرات معلق و غبار ترکیبات معدنی سلیس به بهره برداری رسید. به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان خرمدره گفت: در آخرین روز از هفته محیط زیست در راستای کنترل و پیشگیری از آلودگی هوا، اسکرابر پیشرفته شرکت کاویان کاران سلیس آرا خرم دره به بهره برداری رسید.

​توکل سلیمانی گفت: این پروژه با حضور مدیرکل حفاظت محیط زیست استان، فرماندار و جمعی از مسئولان دستگاههای اجرایی شهرستان خرمدره و  با اعتبار بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال در جهت کاهش ذرات معلق و غبار ترکیبات معدنی سلیس به بهره برداری رسید.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان خرمدره افزود: شرکت کاویان کاران از شرکت های مجموعه هلدینگ سلیس آرا می باشد که در سال ۱۳۹۷ مورد بهره برداری قرار گرفته و فعالیت خود را آغاز کرده است .

وی ادامه داد: با افتتاح اسکرابر پیشرفته شرکت کاویان کاران سلیس آرا از آلودگی هوای ناشی از فعالیت این شرکت پیشگیری و شاهد کیفیت هوای منطقه بویژه شهرخرمدره و روستاهای اطراف خواهیم بود.

سلیمانی در پایان ضمن تشکر از اقدام زیست محیطی شرکت کاویان کاران گفت: امیدواریم واحدهای صنعتی ، خدماتی و معدنی با رعایت الزامات زیست محیطی گام های موثری در پیشگیری از آلودگی هوا، خاک و آب بردارند.

ارسال دیدگاه