امروز : پنج شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۱۱:۰۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

احداث بزرگترین واحد دامپروری کشور در سلطانیه

مدیر جهادکشاورزی سلطانیه گفت: بزرگترین واحد دامپروری کشور در این شهرستان در ابعاد ۱۴۱ هکتار مربع احداث می‌شود. پیمان حائری، در گفت‌و‌گو با ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به ساخت بزرگترین واحد دامپروری کشور در سلطانیه، اظهار کرد: این واحد در ۱۴۱ هکتار در مجتمع کشت و صنعت پایدار احداث می‌شود که برای ۱۲۰۰ نفر […]


مدیر جهادکشاورزی سلطانیه گفت: بزرگترین واحد دامپروری کشور در این شهرستان در ابعاد ۱۴۱ هکتار مربع احداث می‌شود.

پیمان حائری، در گفت‌و‌گو با ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به ساخت بزرگترین واحد دامپروری کشور در سلطانیه، اظهار کرد: این واحد در ۱۴۱ هکتار در مجتمع کشت و صنعت پایدار احداث می‌شود که برای ۱۲۰۰ نفر اشتغال مستقیم ایجاد خواهد کرد.

وی با بیان اینکه ۶۰ هزار راس گوسفند در این مجموعه پروار می‌شود، افزود: این ۶۰ هزار راس به پرورش گوسفند گوشتی و گوسفند بره‌پرواری اختصاص می‌یابد.

مدیر جهادکشاورزی شهرستان سلطانیه تصریح کرد: سایت تولید خوراک دام در سطح ۵ هکتار، کشتارگاه ۱۰ هکتار، سایت فرآورده‌های گوشتی ۱۰ هکتار و گلخانه در ۵ هزار متر مربع از دیگر واحدهایی است که توسط این مجموعه احداث می‌شود.

حائری یادآور شد: این برنامه‌ای است که تاکنون برای این واحد دامپروری تدوین شده و در حال اجراست که ممکن است در عمل دچار تغییراتی شود.

ارسال دیدگاه