امروز : دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۶:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

لحظات وحشتناک بلعیده شدن دست کودک توسط پله برقی +فیلم

یک لحظه غفلت مادر چینی در مراقبت از پسرش حین سوار شدن بر پله برقی کافی بود تا این پسر بیچاره گرفتار حادثه‌ای دردناک شود. به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، یک لحظه غفلت مادر چینی در مراقبت از پسرش حین سوار شدن بر پله‌برقی کافی بود تا این […]


یک لحظه غفلت مادر چینی در مراقبت از پسرش حین سوار شدن بر پله برقی کافی بود تا این پسر بیچاره گرفتار حادثه‌ای دردناک شود.

لحظات وحشتناک بلعیده شدن دست کودک توسط پله برقی + فیلم///////////چهارشنبه صبح

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، یک لحظه غفلت مادر چینی در مراقبت از پسرش حین سوار شدن بر پله‌برقی کافی بود تا این پسر بیچاره گرفتار حادثه‌ای دردناک شود. در حالی که این زن به همراه پسر ۲ ساله‌اش سوار بر پله برقی یک مرکز خرید در این کشور بود ناگهان دست این کودک در داخل پله برقی گیر کرد. این اتفاق هنگامی رخ داد که پسر بیچاره با مادرش به همراه تعدادی دیگر از مشتریان فروشگاه در حال پایین آمدن از پله برقی بود.

 ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته فروشگاه ضبط شده است لحظات دردناک گرفتار شدن این پسر در میان پله برقی را نشان می‌دهد. در این ویدئو مشاهده می‌شود در حالی که دست پسر در داخل پله برقی گیر کرده پرسنل فروشگاه با استفاده از ابزار سعی در خارج کردن دست او دارند. در این ویدئو در حالی که پسر خردسال از شدت درد فریاد می‌کشد مادر او در حالی که در کنارش نشسته است دیده می‌شود. این حادثه در یکی از مراکز خرید شهر «یوانجیانگ» چین رخ داد.

ویدئوی منتشر شده نشان می‌دهد پس از گرفتار شدن دست کودک در پله برقی بلافاصله یکی از ماموران امنیتی فروشگاه که در پایین پله برقی حضور داشت وارد عمل شد و با فشار دادن دکمه توقف پله برقی  را متوقف کرد. پس از توقف کامل پله برقی ماموران آتش نشانی در محل حاضر شدند و پس از ۴۵ دقیقه تلاش توانستند دست کودک را آزاد کنند. این کودک بلافاصله توسط آمبولانس به بیمارستان منتقل شد. بنا به گزارش رسانه‌های چین اگرچه این کودک در این حادثه دچار جراحت شدید شد، اما گفته می‌شود خطری جان این کودک را تهدید نمی‌کند.۰۰:۳۸۰۰:۴۰کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

لحظات وحشتناک بلعیده شدن دست کودک توسط پله برقی + فیلم
لحظات وحشتناک بلعیده شدن دست کودک توسط پله برقی + فیلم
لحظات وحشتناک بلعیده شدن دست کودک توسط پله برقی + فیلم

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه