امروز : جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹
تاریخ : 2019/07/27 - 12:16 ذخیره فایل ارسال به دوستان

کمر منافقین در عملیات مرصاد شکسته شد

سرهنگ محمد امیرخانی در گفت و گو با نبض سحر با گرامیداشت یاد و خاطره عملیات مرصاد گفت: دشمن در سال ۶۷ با گروهک منافقین با خیال خام خود بعد از صدور قطعنامه و با حمایت های رژیم بعثی درصدد انجام عملیات خرابکارانه علیه جمهوری اسلامی ایران بود. وی گفت: جوانان با حضوردر جبهه های […]

سرهنگ محمد امیرخانی در گفت و گو با نبض سحر با گرامیداشت یاد و خاطره عملیات مرصاد گفت: دشمن در سال ۶۷ با گروهک منافقین با خیال خام خود بعد از صدور قطعنامه و با حمایت های رژیم بعثی درصدد انجام عملیات خرابکارانه علیه جمهوری اسلامی ایران بود.


وی گفت: جوانان با حضوردر جبهه های حق علیه باطل در قالب عملیات مرصاد و در تنگه مرصاد ، توانستند همه آنان را تار و مار کنند و این درس عبرتی شد تا دشمنان تصور و نگاه چپ و آلوده به میهن اسلامی را در سر نداشته باشند.

فرمانده سپاه ناحیه خرمدره گفت: عملیات مرصاد در سایه عنایات خداوند، قاطعیت امام خمینی(ره)، شجاعت رزمندگان و حضور پرشور مردم به پیروزی رسید و در این عملیات کمر منافقین شکسته شد.

امیرخانی گفت: استکبار با طرق مختلف از دشمنان حمایت می کنند امروز کشورهایی همچون فرانسه و آلبانی محلی برای این منافقین شده اند.

فرمانده سپاه ناحیه خرمدره گفت: بدون شک درخت تنومند انقلاب اسلامی با همه فراز و نشیب هایی که از سوی دشمنان خود داشته، با پیروی از ولایت فقیه و ایستادگی و ایثارگری جوانان این مرز و بوم از گزند دشمنان مصون مانده و خواهد ماند.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه