امروز : جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹
تاریخ : 2019/09/30 - 10:59 ذخیره فایل ارسال به دوستان

تخلفات در حوزه فضای مجازی رصد می شود

دادستان خرمدره در مورد تشکیل هفت پرونده در خصوص تخلفات و جرایم در سطح شهرستان خرم دره خبرداد و گفت:رسیدگی به این پرونده ها در مرحله ی تکمیل تحقیقات مقدماتی می باشد. اصفهانی در خصوص مسائل فضای مجازی شهرستان گفت : وضعیت فضای مجازی از سوی دادستانی و پلیس فتا در حال رصد دقیق و […]

دادستان خرمدره در مورد تشکیل هفت پرونده در خصوص تخلفات و جرایم در سطح شهرستان خرم دره خبرداد و گفت:رسیدگی به این پرونده ها در مرحله ی تکمیل تحقیقات مقدماتی می باشد.

اصفهانی در خصوص مسائل فضای مجازی شهرستان گفت : وضعیت فضای مجازی از سوی دادستانی و پلیس فتا در حال رصد دقیق و کامل است.

وی گفت: هفت نفر از فعالان فضای مجازی به دلیل ملاحظه انحرافاتی در عملکردشان ، احضار شده اند و تذکرات لازم متعاقبأ به آنها داده خواهد شد.

دادستان خرمدره گفت : عبور از خط قرمزهای نظام ، جهت گیری مطالب به سمت و سوی ایجاد تفرقه بین مردم و مسئولین ، توهین و افترا و انتشار اکاذیب در فضای مجازی علیه افراد و مسئولین و تشویش اذهان عمومی عمده ترین مصادیق کجروی های متخلفین می باشد.

اصفهانی افزود:برخی از اقدامات نامبردگان جرم محسوب می شود؛ لیکن تا این تاریخ با آنان مدارا شده است؛برای متخلفان در صورت تکرار رفتارها ، تشکیل پرونده قضایی خواهد شد.

در پایان گفتگو دادستان خرمدره اظهار داشت:در صورت مشاهده واطلاع جرم و تخلف در هر حوزه ای، انتشار موضوع قبل از احراز موضوع در مراجع صالحه قضائی جرم محسوب می شود.

لذا شهروندان در صورت اطلاع از وقوع جرم جهت پیگیری موضوع مراتب را به دادستانی اطلاع تا پیگیری مقتضی صورت گیرد.

*خبر از باباخانی

برچسب‌ها:,

ارسال دیدگاه