امروز : جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۷:۳۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پرداخت ۷۶ درصد از قبوض آب بهاء در خرمدره بصورت غیرحضوری

زنجان- مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: استفاده از تکنولوژی های نوین جهت پرداخت آب بها در شهرهای استان زنجان رونق گرفته است. به گزارش خبرنگارقدس آنلاین و به نقل از روابط عمومی آبفا:مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: استفاده از تکنولوژی های نوین جهت پرداخت آب بهاء در […]


قبوض الکترونیکی آب

زنجان- مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: استفاده از تکنولوژی های نوین جهت پرداخت آب بها در شهرهای استان زنجان رونق گرفته است.

به گزارش خبرنگارقدس آنلاین و به نقل از روابط عمومی آبفا:مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: استفاده از تکنولوژی های نوین جهت پرداخت آب بهاء در شهرهای استان زنجان رونق گرفته و هم اکنون ۷۶ درصد از قبوض آب بهاء در خرمدره بصورت غیر حضوری پرداخت شده است.

علیرضا جزء قاسمی اظهار داشت: در راستای تحقق دولت الکترونیک و صرفه جویی در زمان و هزینه مشترکین شرکت آب و فاضلاب از طرق مختلفی از جمله سامانه پیامکی، تلفنی و بستر اینترنت امکان پرداخت آب بهای مشترکین را مهیا ساخته است.

وی افزود: در راستای جمع آوری قبوض کاغذی آب بهاء تا کنون ۷۶ درصد از شماره تلفن های همراه مشترکین جهت دریافت پیامک آب بهاء در خرمدره اخذ شده است و پیش بینی می شود  این روندتا پایان سال  تکمیل شود.

گفتنی است شرکت آب و فاضلاب استان زنجان ۲۳ هزار مشترک با بیش از ۶۵ هزار نفر جمعیت را در شهر خرمدره تحت پوشش خدمات خود قرار داده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه