امروز : جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۸:۳۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

واریز بسته حمایت معیشتی گروه سوم در ساعت ۲۴ امشب

یارانه گروه سوم مشمول دریافت بسته حمایت معیشتی، ساعت ۲۴ امشب (۲ آذر ۹۸) واریز خواهد شد. به گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، سازمان برنامه و بودجه کشور طی یکی هفته گذشته، یارانه معیشتی یا همان بسته حمایت معیشتی بیش از ۴۰ میلیون نفر را به حساب سرپرستان خانوار پرداخت کرده است و […]


یارانه گروه سوم مشمول دریافت بسته حمایت معیشتی، ساعت ۲۴ امشب (۲ آذر ۹۸) واریز خواهد شد.

واریز بسته حمایتی معیشتی گروه سوم در ساعت ۲۴ امشب

به گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، سازمان برنامه و بودجه کشور طی یکی هفته گذشته، یارانه معیشتی یا همان بسته حمایت معیشتی بیش از ۴۰ میلیون نفر را به حساب سرپرستان خانوار پرداخت کرده است و امشب نیز راس ساعت ۲۴ سومین گروه یعنی، یارانه ۲۰ میلیون نفر دیگر را هم به حساب سرپرستان خانوار‌ها واریز می‌کند.

گفته می‌شود با اصلاح نرخ بنزین، دولت در تلاش است تا با پرداخت مابه التفاوت نرخ بنزین به اقشار آسیب پذیر جامعه، در برقراری عدالت اجتماعی و همچنین توازن در استفاده است منابع سوختی بین عموم جامعه کوشا باشد.


بیشتر بخوانید: ماهیانه ۲ پرداخت به خانوار‌ها انجام می‌شود / توزیع ۸۰ هزار میلیارد تومان یارانه نقدی در سال آینده


طبق گفته رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، از این پس  هر ماه ۲ پرداخت نقدی به خانوار‌ها صورت می‌گیرد که برای کارکنان این رقم به علاوه حقوق به ۳ پرداخت نقدی می‌رسد.

همچنین علی ربیعی سخنگوی دولت نیز در نشست خبری خود به تداوم پرداخت این یارانه تا پایان دولت دوازدهم اشاره کرده و معتقد است با کشف منابع مالی جدید دولت توان افزایش این یارانه را نیز خواهد داشت.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه