امروز : چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
تاریخ : 2019/12/07 - 8:16 ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام تبریک دکتر عبداللهی ریاست دانشگاه کار به مناسبت فرارسیدن روز دانشجو

۱۶ آذر ماه که از راه می رسد برای جامعه دانشگاهی ایرانی،یادآور آغازی پرشکوه و مقتدرانه ازحضور هوشمندانه واثر بخش دانشگاهیان دررویدادهای حماسی و ماندگارکشور است روز دانشجو، روز تأکید بر نقش بی مانند مجاهدت در راه کسب علم ودانش، در کنار تقویت ایمان دینی وبصیرت سیاسی، در راه پیشرفت مادی ومعنوی کشوراست. ۱۶ آذر […]

۱۶ آذر ماه که از راه می رسد برای جامعه دانشگاهی ایرانی،یادآور آغازی پرشکوه و مقتدرانه ازحضور هوشمندانه واثر بخش دانشگاهیان دررویدادهای حماسی و ماندگارکشور است
روز دانشجو، روز تأکید بر نقش بی مانند مجاهدت در راه کسب علم ودانش،
در کنار تقویت ایمان دینی وبصیرت سیاسی، در راه پیشرفت مادی ومعنوی کشوراست.

۱۶ آذر جلوه ای روشن ازمقاومت،‌ استقلال‌خواهی، عدالت‌طلبی و آزادی‌خواهی دانشجویان است که نقطۀ عطفی درتاریخ مبارزات سیاسی ملت آزادیخواه ایران شد.
قشر دانشجوودانشگاهی نیروی خلاق، فعال و پویای هر جامعه و بازوی توانمند علمی هر کشور محسوب میشود، بگونه ای که امام راحل عظیم الشان (ره)، دانشگاه رامبدا تحولات می دانستند و رهبر معظم انقلاب نیز به دفعات بر لزوم آگاهی سیاسی دانشجویان ومشارکت آنان در مدیریت جامعه تاکید ورزیده اند.
اینجانب ضمن تکریم و بزرگداشت روز دانشجو وگرامیداشت یاد و خاطره امام شهیدان و شهدای دانشجو، موفقیت همه دانشجویان تلاشگر ومومن ایرانی به خصوص دانشجویان دانشگاه کار واحد خرمدره را از خداوندمنان خواهانم.

با نهایت احترام
رئیس دانشگاه کار خرمدره

ارسال دیدگاه