امروز : چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
تاریخ : 2019/12/29 - 9:52 ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازگشت دو واحد تولیدی در شهرستان خرمدره به چرخه تولید

زنجان-رئیس کل دادگستری استان زنجان، گفت: با پیگیری دستگاه قضایی دو واحد تولیدی در شهرستان خرمدره دوباره به چرخه تولید برگشتند. به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از دادگستری زنجان، حجت الا سلام اسماعیل صادقی نیار کی در بازدید از پنج شرکت تولیدی شهرستان خرمدره، گفت: دستگاه قضایی استان حمایت از تولید را به […]

بازگشت دو واحد تولیدی در شهرستان خرمدره به چرخه تولید

زنجان-رئیس کل دادگستری استان زنجان، گفت: با پیگیری دستگاه قضایی دو واحد تولیدی در شهرستان خرمدره دوباره به چرخه تولید برگشتند.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از دادگستری زنجان، حجت الا سلام اسماعیل صادقی نیار کی در بازدید از پنج شرکت تولیدی شهرستان خرمدره، گفت: دستگاه قضایی استان حمایت از تولید را به جد در دستور کار خود دارد.

رئیس کل دادگستری استان زنجان، با بیان اینکه دو واحد تولیدی سال گذشته به لحاظ وجود بر خی مشکلات کاملاً تعطیل شده بودند که با پیگیری‌های انجام شده دستگاه قضایی استان از مسئولین اجرایی و حمایت از تولید دوباره به چرخه تولید برگشتند، افزود: در این راستا در مجموع ۱۲۰ کارگر در این دو واحد مشغول به کار شدند و ما در اجرای سیاست‌های قوه قضاییه خصوصاً در دوره تحول و حمایت از تولید و اشتغال مصمم هستیم.

صادقی نیار کی ابراز کرد: همه مسئولین دستگاه‌های اجرایی، نظارتی و قضایی وظیفه دارند برای تحقق مطالبات مردمی و رهبر معظم انقلاب از تولید داخلی حمایت و پای کار باشند چرا که خروجی این اقدامات ایجاد اشتغال و توجه به رویکرد اقتصاد مقاومتی است.

ارسال دیدگاه