امروز : جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹
تاریخ : 2019/12/29 - 11:40 ذخیره فایل ارسال به دوستان

۹ دی روز بصیرت ومیثاق امت با ولایت است

فرمانده سپاه ناحیه خرم دره گفت: ۹دی روز میثاق مجدد امت اسلامی با رهبرمعظم انقلاب است، وبا توجه به دشمنی دیرینه استکبار جهانی در طول تاریخ، فتنه و فتنه گری کار اصلی دشمن است که هیچ گاه از آن دست برنخواهد داشت.

سرهنگ محمد امیرخانی در گفت و گو با نبض سحر ضمن گرامیداشت حماسه ۹ دی گفت: ۹دی روز میثاق مجدد امت اسلامی با رهبرمعظم انقلاب است، وبا توجه به دشمنی دیرینه استکبار جهانی در طول تاریخ، فتنه و فتنه گری کار اصلی دشمن است که هیچ گاه از آن دست برنخواهد داشت.

وی با اشاره به نقش اصلی مردم در حماسه ۹ دی گفت: حضور مردم بصیر و آگاه در روز ۹ دی ، نظام مقدس اسلامی را مجددا تثبیت کرد و این هم حاصل نمی شد مگر با هدایت و روشنگری رهبری معظم انقلاب که مسیر درست را در فضای فتنه سال ۸۸ برای مردم تببین نمودند.

فرمانده سپاه ناحیه خرمدره گفت: بدون شک اگر درایت و بصیرت و روشنگری های رهبر معظم انقلاب و همراهی و هوشیاری مردم نبود و آنان با ولایت‌فقیه همراه نمی‌شدند، فتنه ۸۸ آثار منفی بیشتری را برای کشور به دنبال داشت.

امیرخانی با اشاره به اینکه فتنه های دشمنان، علیه نظام اسلامی ادامه دارد گفت: تنها راه غلبه بر فتنه های دشمنان پیروی از ولایت فقیه است ، و مردم با بصیرت ایران اسلامی با اطاعت از رهبر فرزانه تمامی فتنه های آنها را نقش بر آب خواهند کرد .

انتهای پیام/

برچسب‌ها:,

ارسال دیدگاه