امروز : جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹
تاریخ : 2020/01/02 - 9:04 ذخیره فایل ارسال به دوستان

طرح ضربتی جمع آوری تابلوهای بدون مجوز از سطح شهر

شهردار خرمدره گفت: طرح ضربتی جمع آوری تابلوهای بدون مجوز از سطح شهر انجام می شود.

امیرهوشنگ نوری آرا شهردار خرم دره در گفت و گو با نبض سحر گفت: طبق بند ۱۴ ماده ۵۵ و همچنین ماده ۹۲ قانون شهرداری‌ها، موضوع ساماندهی، اصلاح و جمع‌آوری تابلوهای تبلیغاتی و معرف ڪاربری صنوف مختلف ڪه سبب آشفتگی بصری گردیده در دستور ڪار قرار گرفت.

وی ضمن تشڪر از حمایت و همڪاری دادستان ، فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان و رئیس اماڪن نیروی انتظامی تصریح ڪرد: واحد روابط عمومی و اجرائیات شهرداری همه روزه نظارت لازم را خواهند داشت تا از نصب تابلوهای جدید در سطح شهر اڪیدا خودداری شود.

شهردار خرمدره افزود: هرچند قبل از جمع‌آوری و برش‌ڪاری اخطاریه صادر می‌شود، اما از آنجا ڪه نصب اینگونه تابلوها به صورت غیر قانونی بوده، شهرداری نیازی به اطلاع‌رسانی نداشته و می‌تواند به وظیفه قانونی خود عمل ڪند.

نوری آرا در پایان خاطرنشان ساخت: در ادامه عملیات ساماندهی تابلوهای فضایی علاوه بر اینڪه پرسنل روابط عمومی و اجرائیات شهرداری بامراجعه حضوری به مغازه ها، شرڪت ها وادارات مختلف، صاحبان تابلوها را از شرایط قانونی نصب تابلو آگاه می ڪنند و در موارد غیرمجاز بودن تابلو ها اخطار و فرصتی داده خواهد شد تا در بازه زمانی مشخص، نسبت به جمع‌آوری و ساماندهی تابلوها اقدام ڪنند و پس از اتمام مهلت مقرر، این سازمان، به جمع‌آوری این تابلوها و عناصر زاید می‌پردازد .

برچسب‌ها:,

ارسال دیدگاه