امروز : شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ : 2020/01/06 - 7:55 ذخیره فایل ارسال به دوستان

اجرای طرح انتظام بخشی در شهرستان خرمدره

فرمانده انتظامی شهرستان خرمدره از اجرای طرح انتظام بخشی و دستگیری ۱۰ معتاد متجاهر در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار گروه استان‌هایباشگاه خبرنگاران جوان از زنجان،  سرهنگ محرمعلی قاسمی  با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای اجرای طرح انتظام بخشی و دستگیری ۱۰ معتاد متجاهر در شهرستان به اجرا در آمد. این مقام انتظامی افزود: ماموران […]


فرمانده انتظامی شهرستان خرمدره از اجرای طرح انتظام بخشی و دستگیری ۱۰ معتاد متجاهر در این شهرستان خبر داد.

اجرای طرح انتظام بخشی در شهرستان خرمدره

به گزارش خبرنگار گروه استان‌هایباشگاه خبرنگاران جوان از زنجان،  سرهنگ محرمعلی قاسمی  با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای اجرای طرح انتظام بخشی و دستگیری ۱۰ معتاد متجاهر در شهرستان به اجرا در آمد.

این مقام انتظامی افزود: ماموران با اجرای این طرح ۱۰ معتاد متجاهر و پرخطر را در شهر خرمدره جمع آوری و به مرکز بازپروری معرفی کردند..

محرمعلی قاسمی گفت: در راستای اجرای این طرح ۲ خرده فروش مواد مخدر دستگیر و مقادیری انواع مواد مخدر و ترازوی توزین نیز کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان خرمدره خاطر نشان کرد: پلیس همواره با هنجار شکنان و کسانی که به هر نحوی بخواهند برای شهروندان ایجاد مزاحمت و قصد اختلال در نظم عمومی را داشته باشند برخورد قانونی خواهد کرد.   انتهای پیام/م

ارسال دیدگاه