امروز : جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ : 2020/01/12 - 9:53 ذخیره فایل ارسال به دوستان

فعالیت ۳۱ باشگاه خصوصی در خرم‌دره

ایسنا/زنجان رئیس اداره ورزش و جوانان خرم‌دره گفت: ۳۱ باشگاه ورزشی خصوصی در شهرستان خرم‌دره فعال است. اسلام محمدی‌پور ظهر امروز در جلسه شورای ورزش شهرستان خرم‌دره با اشاره به این‌که آمار بیمه‌شدگان ورزشی در یک سال گذشته در این شهرستان بیش از ۵۷۰۰ نفر بوده است، عنوان کرد: در ۹ ماهه گذشته بیش از […]


باشگاه‌های ورزشی

ایسنا/زنجان رئیس اداره ورزش و جوانان خرم‌دره گفت: ۳۱ باشگاه ورزشی خصوصی در شهرستان خرم‌دره فعال است.

اسلام محمدی‌پور ظهر امروز در جلسه شورای ورزش شهرستان خرم‌دره با اشاره به این‌که آمار بیمه‌شدگان ورزشی در یک سال گذشته در این شهرستان بیش از ۵۷۰۰ نفر بوده است، عنوان کرد: در ۹ ماهه گذشته بیش از ۴۰۰۰ نفر آمار ورزشکاران بیمه شده در شهرستان است که این آمار در بخش بانوان ۱۷۷۰ نفر است.

وی تعداد دعوت‌شدگان به تیم‌ملی را ۱۶ نفر عنوان کرد و افزود: این ورزشکاران در رشته‌های کبدی، ووشو، کوهنوردی، تیراندازی با کمان، بسکتبال و دو و میدانی هستند.

این مسئول از افتتاح چمن مصنوعی روستای شویر در ایام‌الله دهه‌فجر و فعالیت ۵ خانه ورزش روستایی در این شهرستان خبر داد و افزود: بدون شک با توسعه سرانه و اماکن ورزشی نفرات بیشتری به ورزش روی می‌آورند که این امر در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی موثر خواهد بود.

محمدی‌پور با تاکید بر ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت بخش خصوصی در ورزش، ادامه داد: در مجموع ۳۱ باشگاه ورزشی خصوصی در شهرستان خرم‌دره فعالیت دارند که چهار باشگاه مختص بانوان است.

در ادامه این جلسه نیز فرماندار خرم‌دره با تسلیت شهادت سردار سلیمانی، عنوان کرد: شهادت ایشان ملت‌های آزادی‌خواه جهان را به ادامه مقاومت مصمم‌تر کرد.

حجت محمدی با بیان این‌که سمن‌های شهرستان خرم‌دره در سطح استان حرفی برای گفتن دارند، اظهار کرد: در عرض چند سال اخیر برنامه‌های بیسار خوبی در سطوح مختلف در شهرستان برگزار شده است.

وی با اشاره به افزایش آمار بیمه‌شدگان ورزشی، ادامه داد: ورزش یکی از اهرم‌هایی است که در کاهش آسیب‌های اجتماعی نقش بسیار موثری دارد.

این مسئول با بیان این‌که علی‌رغم کمبود اعتبارات گام‌های خوبی در حوزه ورزش شهرستان برداشته شده است، افزود: خرم‌دره ورزشکاران خوبی در سطح کشور دارد و آناتومی برخی از تیم‌های ملی مانند ووشو و دو و میدانی را تشکیل می‌دهد.

انتهای پیام

برچسب‌ها:

ارسال دیدگاه