امروز : جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹
تاریخ : 2020/01/30 - 9:06 ذخیره فایل ارسال به دوستان

۳۱ باشگاه ورزشی خصوصی در شهرستان خرم‌دره فعال است

اسلام محمدی‌پور در گفت و گو با نبض سحر با اشاره به این‌که آمار بیمه‌شدگان ورزشی در یک سال گذشته در این شهرستان بیش از ۵۷۰۰ نفر بوده است، عنوان کرد: در ۹ ماهه گذشته بیش از ۴۰۰۰ نفر آمار ورزشکاران بیمه شده در شهرستان است که این آمار در بخش بانوان ۱۷۷۰ نفر است. […]

اسلام محمدی‌پور در گفت و گو با نبض سحر با اشاره به این‌که آمار بیمه‌شدگان ورزشی در یک سال گذشته در این شهرستان بیش از ۵۷۰۰ نفر بوده است، عنوان کرد: در ۹ ماهه گذشته بیش از ۴۰۰۰ نفر آمار ورزشکاران بیمه شده در شهرستان است که این آمار در بخش بانوان ۱۷۷۰ نفر است.

وی تعداد دعوت‌شدگان به تیم‌ملی را ۱۶ نفر عنوان کرد و افزود: این ورزشکاران در رشته‌های کبدی، ووشو، کوهنوردی، تیراندازی با کمان، بسکتبال و دو و میدانی هستند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خرم دره از افتتاح چمن مصنوعی روستای شویر در ایام‌الله دهه‌فجر و فعالیت ۵ خانه ورزش روستایی در این شهرستان خبر داد و افزود: بدون شک با توسعه سرانه و اماکن ورزشی نفرات بیشتری به ورزش روی می‌آورند که این امر در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی موثر خواهد بود.

محمدی‌پور با تاکید بر ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت بخش خصوصی در ورزش، ادامه داد: در مجموع ۳۱ باشگاه ورزشی خصوصی در شهرستان خرم‌دره فعالیت دارند که چهار باشگاه مختص بانوان است.

ارسال دیدگاه