امروز : یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹
تاریخ : 2020/02/19 - 11:29 ذخیره فایل ارسال به دوستان

شور انتخاباتی در حوزه انتخابیه ابهر و خرمدره و سلطانیه+ تصاویر

به گزارش نبض سحر ، به ساعات پایانی مهلت قانونی تبلیغات نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نزدیک می شویم و نامزد های انتخابات با قوت و شدت در حال تبلیغات در ستاد ها و سخنرانی در محافل خانگی ، مساجد ، تالارها و تجمعات مردمی هستند . از لیست ۲۰ نفره نامزد های […]

به گزارش نبض سحر ، به ساعات پایانی مهلت قانونی تبلیغات نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نزدیک می شویم و نامزد های انتخابات با قوت و شدت در حال تبلیغات در ستاد ها و سخنرانی در محافل خانگی ، مساجد ، تالارها و تجمعات مردمی هستند .

از لیست ۲۰ نفره نامزد های انتخابات حوزه ابهر و خرمدره وسلطانیه سه نفر انصراف دادند و رقابت بین ۱۷ نفر در جریان قرار دارد.

مردم این سه شهرستان هم با شور و شوق فراوان از نامزد منتخب خود در حال حمایت هستند و مجالس به شور بسیار بالایی در حال برگزاری است.

چسانبدن پوستر ها در اماکن عمومی به میزان بالایی افزایش یافته است.

بسیج دانشجویی ابهر هم با برگزاری مناظره در میان نامزدهای انتخاباتی تنور انتخاباتی را داغ تر کرده است و که خود همین مناظرات دارای حواشی همراه بوده من جمله انصراف دقیقه نودی یکی از نامزدهای انتخاباتی برای حضور در مناظره که حواشی بسیاری را در شبکه های اجتماعی بپا کرد.

روز دوم اسفند شاهد انتخاباتی پر شور و با انتخاب اصلح برگ زرینی دیگر در تاریخ این کشور ثبت خواهیم کرد.

برچسب‌ها:,

ارسال دیدگاه