امروز : یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹
تاریخ : 2020/02/26 - 8:40 ذخیره فایل ارسال به دوستان

مردم اخبار لازم در خصوص بیماری کرونا را مراجع قانونی و رسمی دنبال کنند

اصفهانی دادستان خرمدره در گفت و گو با نبض سحر گفت: با توجه به ورود ویروس کرونا به داخل مرزهای کشورمان بازار شایعات و مطالب غیر واقع در خصوص تعداد مبتلایان به این ویروس و فوت شدگان در ایران و به طور کلی ایجاد حساسیت و نگرانی کاذب در خصوص شرایط موجود ، در فضای […]

اصفهانی دادستان خرمدره در گفت و گو با نبض سحر گفت: با توجه به ورود ویروس کرونا به داخل مرزهای کشورمان بازار شایعات و مطالب غیر واقع در خصوص تعداد مبتلایان به این ویروس و فوت شدگان در ایران و به طور کلی ایجاد حساسیت و نگرانی کاذب در خصوص شرایط موجود ، در فضای مجازی داغ شده است.

وی گفت: لازم است شهروندان محترم توجه فرمایند که برخی از این شایعات عامدانه و با اهداف و اغراض مشخص در این فضا منتشر می شود.

دادستان عمومی شهرستان خرمدره افزود: لذا اقتضا دارد مردم فهیم شهرستان اطلاعات لازم را صرفا از مراجع قانونی و رسمی متولی (وزارت بهداشت و زیرمجموعه های استانی و شهرستانی آن ) اخذ نمایند .
اصفهانی گفت: بدیهیست به جهت آثار منفی انتشار اخبار و شایعات بی پایه و اساس در این خصوص بر عموم افراد جامعه ، با افرادی که نسبت به انتشار یا انتقال اخبار کذب از منابع غیر معتبر که منجر به تشویش اذهان عمومی می گردد اقدام نمایند وفق ماده ۶۹۸ قانون مجازات اسلامی بخش تعزیرات و مجازات های بازدارنده مصوب ۱۳۷۵ ، برخورد قانونی معمول خواهد شد.

ارسال دیدگاه